Dwa Sławy, Mielzky i Pers zapraszają na “Spacer DJa”

Opublikowano: 08/05/2023
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Ekipa stojąca za projektem “I JEST TO MOŻLIWE mixtape” zdecydowanie wie co to dobre chemia. W studiu, na scenie i na wspólnych wyjazdach czują ten sam vibe, co nie tylko słychać, ale i widać w klipie do najnowszego singla “Spacer DJa”. Co ciekawe w utworze wyprodukowanym i oskreczowanym przez The Returners gościnne cameo zaliczył również… Młody Jedi.

Dwa Sławy, Mielzky, Pers i Returnersi blisko trzymają się już od kilku lat. Wspólny album wyżej wymienionych jegomościów wydaje się być zatem naturalnym owocem tej muzycznej przyjaźni. Tym bardziej, że nie tak dawny udział Rado Radosnego, Astka, Mielona, Persa i The Returners w club2020 zaostrzył apetyty na więcej interpersonalnych roszad w tym zacnym towarzyswie.

„Spacer DJa” natomiast to trzeci już, po „Spalacz bud” oraz „I znów” singiel zwiastujący “I JEST TO MOŻLIWE mixtape”. I zarazem klasyczna rapowa przewózka w duchu harmonijnej współpracy wszystkich członków zespołu. Zobrazowana, rzecz jasna, teledyskiem, którego autorem oczywiście jest Szerszeń.

Więcej o samym albumie Sławów, Mielzky’ego, Persa i Returnersów możecie dowiedzieć się z tego miejsca. Premierę „I JEST TO MOŻLIWE mixtape” zaplanowano na 19 maja. A preorder płyty, mającej nigdy nie znaleźć się w regularnej sprzedaży, jeszcze dostępny jest na stronie www.ijtm.ltd.

(Fot. główna – Autor: Szerszeń / mat. prasowe 2020 label)

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: