W.E.N.A ujawnia tracklistę „Niepamięci”, fani odgadują gości i producentów

Opublikowano: 07/11/2017
Autor: Redakcja
Zdjecie newsa

W dniu wczorajszym na swoim facebookowym profilu W.E.N.A. wraz z okładką swojego najnowszego krążka zatytułowanego „Niepamięć” opublikował listę 13. kawałków jakie się na nim znajdą.
Co do podania producentów i gości jacy wzięli udział przy powstawaniu albumu – to zadanie Wudoe pozostawił swoim fanom.

W komentarzach pod postem mieli oni wpisywać swoje typy co do producentów i raperów jacy znajdą się na albumie „Niepamięć”. W.E.N.A. z kolei poprawne odpowiedzi oznaczył „dając like’a”.
My natomiast przebrnęliśmy przez wszystkie te komentarze, wśród których dominowały prośby o feat ze Smarkiem i Zkibwoy’em, by wyłowić dla Was te prawidłowe typy.

I tak. Pewni być możemy, że na nowym krążku Wudoe oprócz PlanBe i Johnny Beats (to akurat zbyt trudne do odgadnięcia nie było) pojawią się Paluch, Holak i Jordah, Voskovy oraz Amatowsky.
Czy są to wszyscy goście, czy też zgadujący nie wykazali się wystarczającą kreatywnością, dowiemy się z pewnością wkrótce.

Album „Niepamięć” ukaże się już 1 grudnia nakładem świeżo założonej przez Wudeo wytwórni Wyższe Dobre. Preorder krążka już teraz zamawiać możecie na stronie www.wudoe.com/niepamiec.
Poniżej natomiast prezentujemy jego okładkę wraz ze wspomnianą tracklistą.

W.E.N.A. – Niepamięć

1. Intruz
2. 1997
3. Wściekłe psy
4. Zawsze mam czas
5. Leniwe dni
6. 2003
7. W ruinach
8. Oasis
9. Ślady
10. 2007
11. Grant Hill
12. Ten stan
13. Niebo na sekundę

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: