Erick Sermon nagrywa nowy album! mamy pierwszy singiel, a nim Method Man, Mr. Cheeks oraz Craig Mack!

Opublikowano: 24/01/2018
Autor: Redakcja
Zdjecie newsa

No jaramy się jak blunt w gębie Redmana! A Funk Doc na rzeczonym albumie pojawi się również. A wraz z nim AZ, Pharell Williams, Too Short, Styles P, Ghostface Killah, Big K.R.I.T., Devin The Dude, Kid Cap. A także wspomniani Method Man, Mr. Cheeks oraz Craig Mack, których już usłyszeć możemy w singlu „Drive Thru”.
A wszystko to zdarzy się jeśli…. Erick Sermon uzbiera poprzez serwis crowd-foundingowy  60 tys. dolarów….

Idąc za przykładem De La Soul Zielonooki Bandyta ogłosił w serwisie Kickstarter zbiórkę funduszy na nagranie i wydanie swojego nowego albumu. Material zatytułowany został „Go” i ma stanowić ósmy w karierze, solowy album Ericka Sermona. Raper i producent, autor m.in. hitu „Music”, ma już przygotowane z myślą o tym krążku 8. tracków. Finalnie natomiast na albumie znaleźć ma się ich 11. Zebrane fundusze w dużej mierze przeznaczone mają zostać z kolei na proces „czyszczenia” sampli, mastering oraz promocję płyty. Stanowiącej zarazem pierwszą pozycję wydawniczą nowo założonego przez Ericka labelu Def Squad Records.
W wywiadzie dla magazyny Rolling Stone E-Double o swoim nowym materiale mówi, że:

„Chcę przywrócić równowagę do muzyki Rap i tworzyć utwory, które nie dotyczą tylko seksu, narkotyków i pieniędzy, i dać szansę prawdziwej muzyce”. 

Szerzej natomiast o całej akcji na Kickstarterze oraz o albumie „Go” The Green-Eyed Bandit opowiada Wam w tym video:

A jeśli macie jakiekolwiek wątpliwości w jakiej formie w 2018 roku jest Erick Sermon oraz czy warto wesprzeć Ericka Onassis w tworzeniu nowego albumu rozwiać je możecie poprzez odpalenie poniższego singla. Numer „Drive Thru” warty uwagi jest również z innego powodu. Pojawiają się w nim dwaj MC’s dość długo już nie słyszani! A chodzi oczywiście o Mr. Cheeksa z legendarnego i nieistniejącego już składu Lost Boyz oraz Craiga Macka, dawnego żołnierza Bad Boy Records i autora ultra klasycznego numeru „Flava in Ya Ear”. No i oczywiście Method Mana, którego raczej nikomu przedstawiać nie trzeba.

I jeśli gotowi jesteście wesprzeć współzałożyciela kultowego EPMD, dokonać możecie tego na tej stronie. Uzbiera się, Easy Erick!

 
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: