Ero gościnnie u Małacha w singlu i klipie „Wrrr”

Opublikowano: 16/04/2020
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

W sieci pojawił się właśnie pierwszy singiel jakim Małach zapowiada swój drugi solowy album, stanowiący zarazem ósme wydawnictwo w łącznej dyskografii rapera. Do zobrazowanego klipem numeru „Wrrr” zaproszenie przyjął Ero, a wraz z publikacją singla ujawniony został także komplet informacji o zbliżającym się krążku Małacha.

Swoją drugą solówkę Małach zatytułował po prostu „Bartek”, i wnioskując po oficjalnym opisie wydawnictwa, po szeregu krążków z Rufuzem, czeka nas najbardziej osobiste wydawnictwo rapera: „W międzyczasie dużo pozmieniało się prywatnie, żona, córka, dorosłe i odpowiedzialne życie wjechało na pełnej. Nowe obowiązki i zmiany priorytetów życiowych zmusiły mnie to spojrzenia na świat trochę inaczej. Zrezygnowałem z rzeczy, które były przyjemne ale skutecznie zaburzały działanie i trzeźwe myślenie.Ostatnie pół roku dzieliłem czas pomiędzy rodzinę i studio. Efektem tej pracy jest nowa płyta, zabrzmi banalnie, ale to najlepszy materiał jaki zrobiłem….”. Warstwę muzyczną krążka „Bartek” gospodarz powierzył takim producentom jak Szwed Swd, Zbylu, Magiera, 2Check i PSR. Kilka beatów natomiast Małach przygotował przy współpracy z Mikołajem Grzywaczem. Finalnie, na płycie znalazło się 14. numerów, z czego część nagrana została przy udziale zaproszonych gości: Rufuza, KęKę, Palucha, Shelleriniego, Zbuka, Grizzlee’ego oraz wspomnianego we wstępie reprezentanta JWP/BC. Pełną tracklistę solowego albumu Małacha znajdziecie poniżej, a preorder tutaj.

Nagrany wraz z Ero na beacie Zbyla i okraszony skreczami i cutami DJ Shoodee numer „Wrrr” jest pierwszym singlem zwiastującym album „Bartek”. Numer teledyskiem zobrazowała ekipa WOW Pictures, premiera drugiej solówki Małacha zaplanowana została natomiast na 5-go czerwca.

Małach-Bartek-okładka

Małach – Bartek

I. „Bartek” Feat.Dj Shoodee Prod. 2Check
II. „Detoks” Prod. Magiera
III. „Ide” Feat. Shellerini, Dj Shoodee Prod. Małach/ M. Grzywacz
IV. „Postęp” Feat. Dj Shoodee Prod. Szwed SWD
V. „Sens” Feat. Rufuz, Zbuku, M.Grzywacz, Dj Shoodee Prod. Szwed SWD
VI. „Wrrr” Feat. Ero, Dj Shoodee Prod. Zbylu
VII. „Nie Siadam” Feat. M. Grzywacz Prod. Magiera
VIII. „Flashback” Prod. Małach/M. Grzywacz
IX. „Rozsądek” Prod. 2Check
X. „Z perspektywy taty” Feat. M. Grzywacz Prod. 2Check
XI. „Trapy” Prod. Małach
XII. „Tytani pracy” Feat. Paluch Prod. M.Grzywacz/Małach
XIII. „Wielkie rzeczy” Feat. Kękę, Grizzlee Prod. PSR/Małach
XIV. „Co dalej” Prod. PSR

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: