Fat Joe zaprezentował konkretny singiel z nowego albumu

Opublikowano: 07/07/2019
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Wszystko wskazuje na to, że Fat Joe pomiędzy angażami do akcji promocyjnych kolejnych alkoholi, nie zapomniał jednak, że na początku 2018 ogłosił światu, iż pracuje nad nowym albumem. Przed kilkoma dniami otrzymaliśmy bowiem świeży singiel zwiastujący 11. solowy album Dona Cartageny.

Singiel z resztą bardzo konkretny. Do jego nagrania numeru Joey Crack zaprosił swojego wieloletniego kompana w rap grze Lil Wayne’a. Panowie stworzyli już wspólnie jeden solidnie rozwalający głośniki banger, a teraz dostarczają nam kolejny. Autorom „Make It Rain” w świeżej kooperacji pt. „Pullin” towarzyszy również Dre z producenckiego duetu Cool & Dre. Oprócz zwrotki i refrenu, wraz z 808-Ray przygotował on także beat, w którym bardzo ciekawie wkomponowany został sampel z „Let’s Get It On” autorstwa Marvina Gaye’a. Sprawdźcie to koniecznie!

Najnowszy singiel Fat Joe początkowo do sieci trafił jedynie w wersji audio. Następnie, już z klipem w reżyserii Eifa Rivery zaprezentowany został użytkownikom Tidal, a od dnia wczorajszego udostępniony jest już na YouTube. „Pullin” zwiastuje album „Family Ties”, który Joey Crack zamierza wypuścić jeszcze w tym roku.

 

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: