Freddie Gibbs i Moneybagg Yo razem to zbyt wiele

Opublikowano: 02/09/2022
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Freddie Gibbs kolejnym singlem zapowiada album „$oul $old $eparately”. I zarazem prezentuje kolejną kooperację z innym fame’owym raperem. Tym razem jest nim Moneybagg Yo, który wraz z Rabittem udowadnia, że nigdy nie jest 'za dużo’. Sprawdźcie zobrazowany klipem numer „Too Much” i oczekujcie nadchodzącej premiery następcy „Alfredo”.

„$oul $old $eparately” ujawniono już jesienią 2021 roku. Wówczas to Freddie Gibbs, przy okazji udostępnienia singla „Black Illuminati”, ujawnił listę producentów, których beaty znajdą się na nadchodzącym wydawnictwie. Stanowiącym, zaznaczmy, pierwszy album Kane’a nagrywany po podpisaniu kontraktu z majorsem. W tym przypadku z Warner Music. Opublikowany natomiast właśnie singiel „Too Much”, za którego brzmienie odpowiada duet Norva “VA” Denton & IV Beatss, a do którego zaproszenie przyjął Moneybagg Yo, jest drugim, tegorocznym zwiastunem albumu „$oul $old $eparately”. Wcześniejszym była nowa wersja „Ice Cream”.

Freddie Gibbs w ostatnim z kolei czasie zainteresowanie mediów wzbudzał, przede wszystkim, na swój zalążek konfliktu z Bennym The Butcherem. Gangster z Indiany z gangsterem z Buffallo wymieniali się docinkami w mediach społecznościowych. Sprzeczka Freddiego z Bennym rozpoczęła się natomiast już niecałe dwa lata wcześniej. Od stwierdzenia Butchera, że opcja współpracy z Forgiato, jak szybko się pojawiła, tak szybko znikła. Niesmak jednak pozostał. A najbardziej odczuwalny był, rzecz jasna, w sieci. Freddie rozpoczął serię żartów z reprezentanta Griseldy, nawet po tym, jak rapera postrzelono. Doszło nawet do rękoczynów w jednej z knajp w Buffallo podczas „Space Rabbit Tour”. To oczywiście nie wszystkie epizody tego konfliktu, a my zupełnie nie o tym. Zwłaszcza, że ani Freddie Gibbs, ani też Benny The Butcher nie pokusili się o nagranie dissu. A szkoda. To byłby dobry beef.

Zamiast tego łapcie jednak singiel „Too Much” z udziałem pochodzącego z Memphis Moneybagg Yo. Sam album „$oul $old $eparately” ukaże się natomiast już 30 września.

Freddie Gibbs - Soul Sold Separately - album cover art
Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: