Gospel Dogg? Snoop ma nowe muzyczne plany

Opublikowano: 22/05/2017
Autor: Redakcja
Zdjecie newsa

Nie minął nawet tydzień od wydania przez Snoop Dogga jego najnowszego solo „Neva Left”, a już otrzymaliśmy zapowiedź kolejnego projektu rapowego gwiazdora z Long Beach. Po flirtach z reggae, country i funkiem przyszedł czas gospel!
W wywiadzie dla Beats1 (stacja radiowa Apple) Calvin Brodaus Jr. przyznał, że planuje wydać album, które motywem przewodnim będzie muzyka gospel: “I’m working on a gospel album. It’s always been on my heart, man. I just never got around to it because I always be doing gangsta business or doing this or doing that. I just felt like it’s been on my heart too long. I need to do it … do it now.”  
Nie ukrywamy, że jesteśmy bardzo ciekawi jak jednemu z pionierów gangsta rapu i jednemu z bardziej upalonych raperów w branży wyjdzie nagranie albumu w gospelowych brzmieniach. Z poniższego wywiadu dowiemy się, że w pracy nad nim Doggfathera wspomogą wokaliści R&B Charlie Wilson i Jeffery Osborne, a w pracę nad projektem dodatkowo zaangażować ma również Faith Evans! Pozostaje na czekać… I słuchać w międzyczasie ostatniego albumu Snoop D.O. double G.

 

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: