Gruby Mielzky z pierwszym singlem i klipem zapowiadającym nowy album

Opublikowano: 27/03/2018
Autor: Redakcja
Zdjecie newsa

W dniu dzisiejszym wytwórnia Szpadyzor Records rozpoczęła promocję nowego wydawnictwa autorstwa Grubego Mielzky’ego! Pierwszym zwiastunem materiału w całości wyprodukowanego przez The Returners jest singiel zatytułowany „Jak nie dzisiaj” wraz z towarzyszącym mu klipem zrealizowanym przez Smoła Studio!

Materiał zatytułowany został „Komik z depresją”, a sam Mielzky opisuje go następującymi słowami:

„Czerń i biel. Ogień i woda. Dobro i zło. Miłość i nienawiść. Smutek i radość. Skrajności, na których opiera się wszystko. Skrajności, które nie mogą bez siebie istnieć. Komik z depresją. Ja. Czy to sukces, że po tym wszystkim co przeszedłem stać mnie jeszcze na uśmiech? Czy może to porażka, że nie potrafię się cieszyć wszystkim co mam, a tak bardzo tkwię w przeszłości? Któż to wie…
Nie szło mi ostatnio pisanie, taki chyba urok tego zawodu, gdy czegoś od siebie wymagasz. Zrobiłem ten album z moimi przyjaciółmi, niektórzy znają ich jako Returnersi, spędziliśmy razem zajebisty czas podczas tworzenia tego albumu. Gruby Mielzky. Komik z depresją.”

Album „Komik z depresją” zamawiać możecie na stronie www.komikzdepresja.pl. W wersji preorderowej album wzbogacony jest o dodatkową EP’kę, która zawiera wcześniejsze utwory poprzedzające album, a także jeden niepublikowany wcześniej kawałek. Poniżej prezentujemy dla Was okładkę nowej solówki Grubego Mielzky’ego.

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: