Hip Hop Kemp 2018: dołącz do Polish Street Teamu!

Opublikowano: 27/03/2018
Autor: Redakcja
Zdjecie newsa

Polish Street Team to posiadająca już długoletnią tradycję bardzo zacna inicjatywa, której celem jest promocja festiwalu Hip Hop Kemp w naszym kraju. Szeregi PST co roku zasilają nowi Ambasadorzy festiwalu, hiphopowi zajawkowicze i kempowi aktywiści, którzy wspierają promocję najgrubszego sierpniowego melanżu i szerzą wieści o HHK wśród lokalnych społeczności. Teraz, Ty również możesz stać się jednym z Ambasadorów Hip Hop Kempu!

Jeśli chcesz aby Twoim zadaniem przez najbliższe miesiące było szerzenie kempowej nowiny w swoim mieście (i gdzie tylko się da),  chciałbyś przyczynić się do promowania kultury hiphopowej (w jej najlepszym wydaniu) oraz aktywnie włączyć się w promocję festiwalu Hip Hop Kemp (i wjechać na niego na karnecie, który otrzymasz za swoje promocyjne działania)-  nie zwlekaj i dołącz do elitarnej ekipy Polish Street Teamu 2018!

Szczegółowe informacje jak wejść w szeregi PST i stać się Ambasadorem Hip Hop Kempu znajdziecie w tym miejscuRekrutacja trwa do 6 kwietnia (piątek)! Powodzenia i do zobaczenia na Kempie! #DawajDoPST

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: