Future i ScHoolboy Q w singlu oraz klipie DJ’a Esco!

Opublikowano: 27/03/2018
Autor: Redakcja
Zdjecie newsa

DJ Esco, na co dzień rezydent fame’owego strip klubu Magic City w Atlancie, jest obecnie jednym z bardziej gorętszych i rozpoznawalnych dj-ów na rapowym południu Stanów Zjednoczonych. Będący także producentem Esco wypuścił właśnie klip do stworzonego wraz z Futurem i ScHoolboyem Q numeru „Code of Honor”, którym zapowiada swój nowy materiał.

Nowy krążek od DJ’a Esco zatytułowany został „Kolorblind” i do sprzedaży trafi 30 marca. O samym albumie na ten moment wiemy jedynie, że oprócz wspomnianych Future’aScHoolboya Q znajdą się na nim gościnne zwrotki m.in. od Rich The KidaA Boogie Wit Da HoodieYoung ThugaTy Dolla $igna, O.T. Genesisa i być może Drake’a i wielu innych! Tyle wiemy… Wy natomiast sprawdźcie singiel „Code of Honor” wraz z klipem, okładkę albumu „Kolorblind” oraz video trailer zbliżającego się materiału DJ’a Esco.

DJ Esco rozpoznawalność zyskał dzięki znajomości z Futurem, którego jest dj’em oraz wejściem w szeregi założonego przez rapera labelu Freebandz. Na ocean mainstreamu i popularności Esco wypłynął jednak nie za sprawą swoich umiejętności a pewnego mixtape’u swojego fame’owego kolegi. Chodzi o wypuszczony w 2015 roku materiał „56 Nights” sygnowany przez Future Hendrixa. A bardziej o tytuł tego mixtape’u. „56 Nights” oznacza bowiem ilość dni jakie DJ Esco spędził w więzieniu w Abu Dhabi, do którego trafił w skutek powinięcia go z 15 gramami marihuany w Dubaju. Dodajmy, że Esco po Zjednoczonych Emiratach Arabskich podróżował sobie właśnie z Futurem, a nie miła historia zainspirowała obu panów do popełnienia poniższego materiału. Ot, cała historia.

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: