HIFI prezentuje klip do utworu nagranego z Marysią Starostą

Opublikowano: 28/06/2017
Autor: Redakcja
Zdjecie newsa

Miłośnicy romantycznych przelotów będą czuć się jak w niebie oglądając najnowszy teledysk duetu HIFI. Rowery wodne, zakochani ludzie i kłódki na moście. Pod koniec trzeciej minuty obraz staje się nieco mocniejszy, pojawia się wódka, sex w samochodzie, stłuczone szkło i krew.
Poniższe video wyreżyserowane przez Rafała Szajkowskiego i Patryka Skoczylasa do numeru  „Ostatni moment” stanowi idealne zobrazowanie opowiadanej przez Dioxa historii nieszczęśliwej miłości (uzupełnianej refrenem Marysi Starosty), w której odbicie swoich nastoletnich problemów znajdzie z pewnością nie jedna fanka bądź też fan rapera. Przeczuwamy, że z tego „wyciskacza łez” będą miliony wyświetleń na YouTube. Wszakże Diox i Czarny kawałkiem „Ostatni moment” zafundowali swoim niepełnoletnim (chociaż pewnie i nie tylko) fanom soundtrack wprost idealny pod nieszczęśliwą letnią miłość.

Teledysk do utworu  „Ostatni moment” z gościnnym udziałem znanej z albumów nagranych wraz z Sokołem Marysi Starosty promuje wydany w maju nakładem Prosto Label wspólny krążek Dioxa i Czarnego „Ludzie”, który to panowie nagrali pod szyldem HIFI cztym nawiązują do początków swojej działalności, w duecie właśnie.

 

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: