Nowy album Public Enemy ukaże się 4 lipca!

Opublikowano: 28/06/2017
Autor: Redakcja
Zdjecie newsa

Dzień Niepodległości wydaję się być datą idealną dla premiery najnowszego albumu Public Enemy. Początkowo, 14. krążek legendarnej grupy miał być niespodzianką i ukazać się bez wcześniejszej zapowiedzi. Sytuacja musiała ulec jednak zmianie po publikacji pewnej hiszpańskiej strony oraz serwisu HipHopDx.
Kilka dni temu strona binaural.se opublikowała artykuł, w którym na podstawie wywiadu przeprowadzonego z członkami Public Enemy –  Chuckiem D oraz DJ-em Lord (gościli oni wraz z grupą Prophets of Rage na Download Festival w Madrycie) opublikowała tytuł najnowszego krążka nowojorskiej grupy oraz planowaną datę premiery. Wywołało to szereg spekulacji w rapowym świecie temat planów wydawniczych Public Enemy. Ukrócił je sam Chuck D, który konkretnym „yes” wysłanym w odpowiedzi na zadane przez redaktora serwisu HipHopDX pytanie o nowy album potwierdził newsa opublikowanego na hiszpańskiej stronie.
Najnowszy krążek Public Enemy zatytułowany został „Nothing Is Quick In The Desert” i darmowej formie ukaże się już 4 lipca! 

A czekając na 14 album załogi z Long Island, którego szczegółów na ten moment nie znamy, przypominamy Wam jeden z ogromnej liczby hitów jakie wspólnie nagrali Chuck D, Flavor Flav, Professor Griff, Khari Wynn oraz Terminator X.

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: