#Hot16Challenge: WdoWa, Pelson, Tymon, Łyskacz Mor W.A., Nullo

Opublikowano: 12/05/2020
Autor: Redakcja
Zdjecie newsa

#Hot16Challenge2 dobiega końca. A przynajmniej tego byśmy sobie życzyli po wydarzeniach wczorajszego dnia. Na pewno skończyła się już hiphopowa formuła całej akcji. Po tym jak Internet spowity został przez „cień ostrej mgły” i niestety byłem tego świadkiem, bezustannie nucę sobie refren O.S.T.R.’a z „Odzyskamy Hip-Hop” i jakoś daję radę, przejść możemy więc do tego co jeszcze, w cieniu tej całej mgły, ukazało się wartego przesłuchania.

Warto odnotować, że udział w #Hot16Challenge2 zdecydowali się raperzy, którzy mikrofon odwiesili już na kołek, czyli Pelson, Tymon, który swoje video zamieścił jako Techland robiąc fajny follow-up do swojego najbardziej znanego numeru oraz Łyskacz Mor W.A. Swoją gorącą szesnastkę nagrała WdoWa, a pozytywne zaskoczenie stanowią challengowy cypher ekipy studia Tu Wolno Palić, w którym udział wziął m.in. Majkel oraz video zamieszczone przez Nullizmatyka.

Oczywiście nie możemy pominąć udziału Poznaniaków w #Hot16Challenge2. Swoje gorące szesnastki w ostatnim czasie zamieścili Rafi, Michu, i przede wszystkim, nasz człowiek KMC!

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: