Wiemy już, co czeka nas na albumie Run The Jewels 4

Opublikowano: 13/05/2020
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Killer Mike & El-P przechodzą do kolejnego etapu promocji swojego nowego dzieła. Po zaprezentowaniu singli „The Yankee and The Brave” „Ooh LA LA” ujawniona została okładka i tracklista albumu Run The Jewels 4. Poznaliśmy także datę premiery nowego wydawnictwa duetu RTJ, którego preorder również właśnie wystartował!

Najważniejszą informacją jest oczywiście ta o dacie premiery płyty Run The Jewels 4. Zaplanowana została ona na 5-go czerwca i tego dnia świeży materiał spod szyldu Run The Jewels trafić ma do serwisów streamingowych. We wrześniu natomiast czwarty wspólny Mike’a Bigga i El Producto ukaże się w wersjach fizycznych: na winylu, na CD i na kasecie! Uświadczymy na nim 11. premierowych numerów, w tym dwa już znane, wymienione wyżej.

Na Run The Jewels 4 nie zabrakło również gości. Oprócz DJ’a Premiera i Grega Nice’a, o których obecności wiedzieliśmy już za sprawą singlowego „Ooh LA LA”, w kawałku zatytułowanym „Ju$t” usłyszymy obok siebie Pharrella Williamsa i Zacka de la Rocha! W nagraniu innego numeru natomiast wzięli wokalista gospel Mavis Staples i muzyk Josh Homme, założyciel zespołu Queens of the Stone Age. Gościnnie pojawia się także 2 Chainz.

Pełną tracklistę albumu Run The Jewels 4 oraz okładkę wydawnictwa znajdziecie poniżej. Preorder czwartego wspólnego wydawnictwa duetu Killer Mike & El-P znajdziecie natomiast na stronie www.runthejewels.com.

Run The Jewels 4

1. Yankee and the Brave (Ep. 4)
2. Ooh La La (feat. Greg Nice and DJ Premier)
3. Out of Sight (feat. 2 Chainz)
4. Holy Calamafuck
5. Goonies vs E.T.
6. Walking in the Snow
7. Ju$t (feat. Pharrell Williams and Zack de la Rocha)
8. Never Look Back
9. The Ground Below
10. Pulling the Pin (feat. Mavis Staples and Josh Homme)
11. A Few Words for the Firing Squad (Radiation)

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: