HVNCWOTY mają dla nas więcej niż „Albo rybki albo akwarium”

Opublikowano: 16/09/2022
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

HVNCWOTY nadchodzą i są już coraz bliżej. I mają dla słuchaczy do zaoferowania znacznie więcej niż „Albo rybki albo akwarium”. Duet Barto Katt & Soulpete, oprócz zaprezentowania trzeciego singla zwiastującego wspólnie nagrany album ujawnili także tracklistę płyty wraz z zaproszonymi gośćmi.

Barto Katt & Soulpete jako duet HVNCWOTY zjawią się nieco później niż pierwotnie zakładano. Nadal dostępne w tym miejscu wydawnictwo ukaże się bowiem 21 października, a nie jak wcześniej zakładano, we wrześniu. HVNCWOTY nie zostawiają nas jednak z niczym. W sieci pojawił się bowiem właśnie trzeci singiel założyciela BUMP’12 i Pana Prezesa SoRaw Records. Singlem jest tym pięknie brzmiący utwór „Albo rybki albo akwarium”.

„Albo rybki albo akwarium” to jeden z dwunastu numerów, jakie znajdą się na płycie HVNCWOTÓW. Połowę z nich duet Barto Katt & Soulpete nagrał z udziałem zaproszonych gości. O tym, że jednym z nich jest Rau Performence, dowiedzieliśmy się wraz z zaprezentowaniem pierwszego singla z nadchodzącego albumu. Obecność Dizkreta ujawniono natomiast, gdy odpalone zostały „Flanki”. Z kolei o tym, że z HVNCWOTAMI nagrali także Junes, Bober, Miodu, Laikike1 i Nawaj, a scratchunkiem zajął się DJ Te dowiedzieliśmy się w dniu dzisiejszym. Wszystkie pozostałe informacje o projekcie duetu Barto Katt & Soulpete znajdziecie w tym miejscu. A same HVNCWOTY pojawiają się 21 października.

hvncwoty-barto-katt-x-soulpete-okładka
hvncwoty-barto-katt-x-soulpete-tracklista

HVNCWOTY (Barto Katt & Soulpete)

01. Suchy chleb
02. Motywator Finansowy (ft. Rau Performance)
03. Concertina
04. Nie zdziw się (ft. Junes)
05. Nienawidzę chodzić po lekarzach
06. Flanki (ft. Dizkret)
07. Odmęt
08. Plot twist (ft. Bober + DJ Te)
09. Junak
10. Skaza (ft. Miodu + DJ Te)
11. Bez kagańca (ft. Laikike1 + Nawaj)
12. Albo rybki albo akwarium

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: