Inicjatywa oprowadza po Gdyni

Opublikowano: 11/03/2023
Autor: Bartłomiej Kmieciak
Zdjecie newsa

Albumu Inicjatywy „Sklep z pamiątkami” doczekał się kolejnego klipu. Pomimo, że jego premiera miała miejsce pod koniec zeszłego roku, gdyński skład publikuje klip do numeru „Mewy”. Dostajemy w nim garść historii o rodzinnym mieście Ranego, Orzecha i DJ’a Lolo.

Najnowszy album Inicjatywy „Sklep z pamiątkami” miał swoją premierę 24 listopada ubiegłego roku. W międzyczasie gdyński skład zdążył przygotować reedycję poprzedniej płyty, nagranej w 2019 roku. Mowa tu o albumie „Czarne kreski”, który w drugim wydaniu pojawił się w wydaniu dwupłytowym z instrumentalami.

Wczoraj Inicjatywa postanowiła nam jednak przypomnieć o „Sklepie z pamiątkami”. W sieci pojawił się bowiem już szósty klip, promujący album. Numer „Mewy” to solowy przelot Ranego, którego za deckami wspiera DJ Lolo. Gdynianin zaprasza nas w kawałku do swojego rodzinnego miasta, pełniąc dla nas rolę pilota oraz narratora tamtejszych zdarzeń.

Dwupłytową reedycję albumu Inicjatywy „Czarne kreski” oraz album „Sklep z pamiątkami” zamówisz na stronie aveinicjatywa.pl.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: