iNTeLL z 2nd Generation Wu w singlu „Hurt” Grekka

Opublikowano: 06/06/2024
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Grekk po świetnie przyjętym numerze „Ajz”, nagranym z warszawską ekipą WCK, prezentuje drugi singel zwiastujący „ART OF FATNESS”. Tym razem jednak po gościa sięga aż za Ocean, czego efektem jest utwór „Hurt”, w którym za mikrofonem zameldował się iNTeLL z 2nd Generation Wu.

Drugim singlem, zwiastującym nadejście „ART OF FATNESS” jest „Hurt”. Już sam tytuł numeru sugeruje, że nie będzie to tak lekki i bujający przelot jak w pierwszym singlu, czyli Ajz”, nagranym wraz z WCK. Tym razem Grekk użył sampli, tworzących poważniejszy i bardziej przejmujący klimat, w którym świetnie odnalazł się gość zwerbowany przez poznańskiego producenta do utworu „Hurt”. Jest nim iNTeLL z 2nd Generation Wu, syn U-Goda z Wu-Tang Clanu. Rapera ze Staten Island postrzelono jeszcze jako dwulatka, czego konsekwencją jest doznanie trwałego uszczerbku na zdrowiu. Dalsze życie również iNTeLL’a nie rozpieszczało, co słychać w przepełnionym bólem tekście do numeru z „ART OF FATNESS”. Singiel „Hurt” poza YouTube znajdziecie także w serwisach streamingowych.

ART OF FATNESS” ukaże się już 20 czerwca, a więcej o tym wydawnictwie dowiecie się w tym miejscu. Premierę plyty Grekka poprzedzi także listening party w poznańskim pubie 3cia Strona Baru, podczas którego będzie można nabyć kompakty oraz kasety z drugim producenckim albumem poznańskiego beatmakera. Za wydanie materiału odpowiada nowopowstała wytwórnia IXOZ RECORDS. Dystrybucją cyfrową zajmuje się natomiast Mugo, a za dystrybucję fizyczną odpowiadać będzie MyMusic/baisel.pl. Przedsprzedaż „ART OF FATNESS” trwa na www.artoffatness.pl.

(Fot. główna – mat. prasowe IXOZ RECORDS)

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: