J.Cole zapowiedział nowy album! Premiera jeszcze w tym tygodniu

Opublikowano: 17/04/2018
Autor: Redakcja
Zdjecie newsa

J.Cole zapowiedział premierę swojego nowego albumu. Po prostu. Nie bawiąc się w żadne przydługie akcje marketingowe reprezentant Dreamville poprzez konto na Tweeterze podał datę premiery oraz tytuł swojego nowego krążka. Wcześniej natomiast zaprosił swoich fanów na jego odsłuch!

A uczynione zostało to poprzez poniższą grafikę, którą J.Cole zamiesił na swoim profilu. Pierwsze 500. osób, które nie znając celu, przybyło do wskazanego przez rapera Gramercy Theatre w Nowym Jorku otrzymało bardzo miłą niespodziankę w formie sekretnej sesji odsłuchowej nowego albumu autora entuzjastycznie przyjętego materiału „4 Your Eyez Only”.

Po zakończeniu tajemniczego wydarzenia urodzony we Frankfurcie raper umieścił na Tweeterze kolejną grafikę. Tym razem umieścił na niej datę premiery oraz tytuł swojego nowego krążka! Nowy album J.Cole’a na rynku ukaże się 20 kwietnia, czyli już w ten piątek!

Zatytułowany został natomiast „K.O.D.”, nie wiemy jednak co skrót ten oznacza. Osoby obecne na listening session nowego materiału J.Cole’a, w tym B.Dot – redaktor serwisu RapRadar, wysnuwają hipotezę o trzech możliwych rozwinięciach tego akronimu: „King Overdose”, „Kill Our Demonz” i „Kids on Drugz”. Z pewnością wszystkiego dowiemy się już za trzy dni!

https://twitter.com/bdotTM/status/986047103792230402

Z informacji o nowym albumie J.Cole przekazywanych w drugim obiegu dowiedzieć możemy się też, że materiał zatytułowany „K.O.D.” nagrany został w przeciągu dwóch tygodni, składa się na niego 10-12 utworów, i ponownie nie uświadczymy na nim gościnnych występów innych raperów.

W sieci pojawiły się również fragmenty wczorajszego sekretnego wydarzenia w Gramercy Theatre. Mimo próśb samego J.Cole’a o nie wnoszenie urządzeń rejestrujących do sali koncertowej, kilka osób naturalnie uczyniło dokładnie odwrotnie. Jeśli chcecie, fragmenty listening session „K.O.D.” znajdziecie poniżej.

 

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: