„JACANABICIE” jest już wszędzie

Opublikowano: 24/01/2024
Autor: Bartłomiej Kmieciak
Zdjecie newsa

Wytrawny kwartet hip-hopowy w składzie Łysonżi, Ninjah, Skorup, Jaca świętuje premierę projektu “JACANABICIE”! Płyta dostępna jest już w serwisach cyfrowych oraz na alohowym kanale YouTube.

Cóż to była za bomba, kiedy dowiedzieliśmy się, że Łysonżi, Ninjah i Jaca uformowali skład. A już w ogóle radość absolutna ogarnęła nas, gdy do tych trzech asów dołączył Skorup. W efekcie starzy wyjadacze sceny stworzyli pełne międzymiastowej energii dzieło słowno-muzyczne. Swoisty wehikuł czasu przenoszący słuchaczy do najlepszych momentów rapowej zajawki.

Łysonżi, Ninjah, Skorup i Jaca sprawili nam nie lada gratkę już przy pierwszym singlu zwiastującym album zatytułowany „JACANABICIE”. W kawałku „All In” znalazło się bowiem aż piętnastu gości, co z kolei stanowiło niemałe zaskoczenie dla słuchaczy. Z niecierpliwością więc czekaliśmy na premierę „JACANABICIE”, której doczekaliśmy się w dniu dzisiejszym.

„JACANABICIE” pojawił się w cyfrowych serwisach streamingowych, jak i na YouTube. Z kolei jak podaje Aloha Entertainment, pod której szyldem wyszedł album, złożone w preorderze zamówienia na płytę Łysonżiego, Ninjhy, Skorupa i Jacy docierać będą do słuchaczy od dziś. Przypomnijmy, że cały nakład wyprzedano w przedsprzedaży.

Łysonżi, Ninjah, Skorup – JACANABICIE

 1. Wyjazd służbowy
 2. Home run
 3. Inspiracje
 4. ALL IN feat. Mej, W.E.N.A., Mada, Kościey, Proceente,Numer Raz, Prykson Fisk, Jano OMP, Kritaczi, Green, Jasiek, Mały Esz, Vienio, Skrubol, Spinache
 5. Marka RMX
 6. Eksperci
 7. Indiana Dżons
 8. Wyjazd służbowy INSTRUMENTAL
 9. Home run INSTRUMENTAL
 10. Inspiracje INSTRUMENTAL
 11. ALL IN INSTRUMENTAL
 12. Marka RMX INSTRUMENTAL
 13. Eksperci INSTRUMENTAL
 14. Indiana Dżons INSTRUMENTAL

  Postaw mi kawę na buycoffee.to
  Powiązane:
  Najnowsze newsy:
  Komentarze: