Z kim Jaca, Ninjah i Łysonżi nagrali płytę?

Opublikowano: 28/11/2023
Autor: Bartłomiej Kmieciak
Zdjecie newsa

Ninjah i Łysonżi nagrali album w całości na bitach Jacy. W projekcie udział wziął jeszcze jeden raper, którego tożsamość pozostaje póki co tajemnicą. Możliwe, że rozwiąże się ona już 6 grudnia, kiedy wystartuje preorder płyty oraz wyjdzie pierwszy singiel, promujący „JACANABICIE”.

Jacy raperzy stworzyliby skład rapowy w mokrym śnie truskula? Trochę kombinacji przychodzi nam na myśl. Jedną z nich zdecydowanie jest Ninjah i Łysonżi na bitach Jacy. Jak się okazuje, sen ten staje się jawą i dziś ogłoszony został projekt w takim właśnie składzie. To jednak nie wszyscy, którzy zamieszani będą w całe przedsięwzięcie.

Poza wspomnianą trójką, na „JACANABICIE” pojawi się jeszcze jeden MC. Póki co, jego tożsamość pozostaje jednak zagadką. Jeśli jednak mielibyśmy typować, kto może to być, stawialibyśmy na Proceente. Szef Aloha Entertainment od wielu lat ziomkuje się z Łysonżim i Okolicznym Elementem. Nagrywał też już z Jacą, więc jego obecność na projekcie byłaby bardzo naturalna. Inne kandydatury, które przychodzą nam na myśl to Mejdej lub… Szufla. Pospekulować można, a wszystko wyjaśni się już 6 grudnia, kiedy premierę będzie miał pierwszy singiel z „JACANABICIE”.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: