Jagła i Profesor Smok na LP Enrikle i Kmiecia

Opublikowano: 02/12/2019
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Dwa pierwsze single z nadchodzącej płyty Enrikle oraz Kmiecia pokazały nam w jakim klimacie będzie całość materiału. W zasadzie spodziewaliśmy się, że nagrania duetu z Poznania zbyt dużo z powagą wspólnego mieć nie będą. Najpierw mocno korespondujący z tytułem płyty singiel „Kurła, kiedyś to było” na bicie Verby, w którym rapują o memach z nosaczami i tęsknią za starymi czasami, a później kawałek stojący w opozycji do modnego w rapie wychwalania swoich ludzi.

Dziś w sieci pojawił się trzeci, ostatni już singiel przed premierą albumu „Wszyscy jesteśmy Januszami”. Numer pt. „Mam prawo być smutnym lamusem” to 'diss’ na trenerów motywacyjnych, podszyty typową dla Enrikle i Kmiecia dawką ironicznego humoru i przekory. Chłopaki nie zgadzają się na terror ze strony znanych coach’ów motywacyjnych, którzy zmuszają ludzi do bycia radosnym i odnoszenia sukcesów. Według nich, każdy ma prawo być smutnym lamusem i przegrywać życie.

Najnowszy singiel od Edoena i KMC jest ciekawy również ze względu na gościnne zwrotki, które się w nim pojawiły. Po szesnastce dorzucili do niego bowiem Jagła oraz Profesor Smok. Pierwszy z gości to założyciel labelu UPOJENI, który ma na koncie niezliczoną ilość nagranego rapu, zagranych koncertów i nietuzinkowych kooperacji. Umiejętności drugiego z nich zostały zaś docenione w ostatnim czasie przez Słonia, który wcielił Profesora Smoka w szeregi Brain Dead Familia.

Album Enrikle i Kmiecia „Wszyscy jesteśmy Januszami” będzie miał swoją premierę w najbliższy czwartek 5 grudnia.

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: