Powstanie książka o życiu Peji

Opublikowano: 02/12/2019
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

„Skoro ma powstać film o Rychu to po pierwsze: za jego życia, po drugie: na podstawie solidnej publikacji…” – tak Peja w dniu dzisiejszym uzasadnił rozpoczęcie prac nad książką dotyczącą jego życia, której autorem będzie Artur Rawicz.

Współzałożyciel legendarnego Slums Attack raper w dniu dzisiejszym zamieścił na swoim facebookowym profilu dość obszerny post dotyczący rozpoczęcia prac nad książką traktującą o jego osobie, a tym samym zawiązania oficjalnej współpracy z jej autorem, Arturem Rawiczem. Co jeszcze motywowało do zaproszenia redaktora CGM-u do swojego życia, oraz przelania, słowami Pana Artura, tego życia na papier? „Być może lub głównie dlatego tak wiele rzeczy, o które mnie pytaliście w licznych komentarzach nie zostało nigdy wyjaśnionych. A pytania podczas wywiadów nie dotyczyły rzeczy, które interesują Was bardziej niż sama muzyka. Rzeczy kontrowersyjnych. Na temat zdarzeń, których wypowiadali się zarówno słuchacze jak i co niektórzy artyści. Rzeczy, których nigdy nie poruszałem papląc na każdym jednym portalu to samo w kółko i w kółko w dodatku za darmoszkę:-)” – tłumaczy poznański MC.

Zanim Rychu opublikował powyższy post, podpisaną Umową z RPS Enterteyment pochwalił się Artur Rawicz. W zamieszczonym na Instagramie wpisie ceniony dziennikarz, że ostateczną decyzję o rozpoczęiu prac nad książką o życiu Peji poprzedziło „11 m-cy przygotowań, poruszania się po zupełnie nowych światach, barier, ekscytacji, nauki, rezygnacji, kilka baków paliwa, ileś tam godzin przez telefon i osobny folder w poczcie”. No to czekamy na efekty!

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: