„Jaraj” się, kiedy Szczyl, Magiera i Miętha grają razem

Opublikowano: 14/10/2022
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Jest powód do podjarki. Świeży, drugi z kolei, wspólny singiel zaprezentował nowy na naszej scenie duet Szczyl/Magiera. Młody reprezentant wybrzeża z dolnośląskim weteranem, jako zapowiedź wspólnego albumu „8171” puścili właśnie utwór z udziałem Mięthy. A Ty się tym „Jaraj”!

„Jaraj”, to po utworze „Chainz”, drugi zwiastun albumu, który wspólnie nagrali Szczyl i Magiera. I chociaż raper i producent realizowany w duecie materiał zapowiedzieli jako projekt kierowany do 'młodych, zagubionych odbiorców w wieku 9-14 lat’, to pewni jesteśmy, że album „8171” poziomem i brzmieniem zadowoli większość słuchaczy dobrej muzyki. Drugi singlowy zwiastun właśnie na to wskazuje. „Jaraj” to bardzo udany numer, nie głupi, a przy tym bujający. Na pierwszym planie jest w nim oczywiście Szczyl, którego sprawnie uzupełnia Skip z duetu Miętha. Samo brzmienie to natomiast najwyższa producencka półka, którą od lat okupuje Magiera. Podobnie jak poprzedni singiel, również utwór „Jaraj” zobrazowano teledyskiem. Teledyskiem, także o dużych artystycznych walorach, dodajmy. Za reżyserię klipu odpowiada Dollar Moda, czyli Henryk Brzeski. Oryginalny koncept filmowego obrazka do „Jaraj” opracowała natomiast maupa_krzywdzi.

Album „8171” ukazać ma się 28 października. Do tego czasu ściśle limitowany preorder debiutanckiej płyty duetu Szczyl/Magiera dostępny będzie w sklepie Nowa Płyta. Z kolei szczegółowe informacje w temacie tego projektu znajdziecie w tym miejscu.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: