DJ Decks rapuje razem z Kastą, KęKę, Pyskatym, Kabe, Hinolem, Ero i VNM’em

Opublikowano: 14/10/2022
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

To kto przypuszczał, że DJ Decks nawinie, ha? Do sieci wjechał właśnie pierwszy singiel promujący „Mixtape 8”, stanowiący posse-cut, w którym pojawiają się Waldemar Kasta, KęKę, Pyskaty, Kabe, Hinol, Ero i VNM. Największym zaskoczeniem tego numeru jest natomiast ostatnia zwrotka-niespodzianka położona przez samego Decksa!

„Osiem”, czyli prolog do „Mixtape 8” autorstwa DJ’a Decksa, już jest! Wiedzieliśmy od jakiegoś czasu, że numer ten wspólnie nagrali Waldemar Kasta, KęKę, Pyskaty, Kabe, Hinol, Ero i VNM. Wiedzieliśmy również, że to w tym singlu pojawić ma się gość-niespodzianka. Nikt chyba nie przypuszczał, że będzie to sam DJ Decks! Zgadza się! Oprócz wyprodukowania beatu i dołożenia scratchy, Dario sam chwycił za mikrofon i dorzucił kilka swoich wersów na koniec kawałka. Sprawdźcie koniecznie! A konkretne informacje w temacie zapowiedzianego na grudzień „Mixtape 8” znajdziecie w tym miejscu.

„Mixtape 8” ukaże się dokładnie 16 grudnia. Najnowsze wydawnictwo DJ’a Decksa będzie składało się z dziesięciu tracków. Tak jak w przypadku poprzednich części kultowego już albumu, poznański DJ połączył w utworach topowych graczy polskiego rynku hip-hopowego. Na krążku udzielili się: Waldemar Kasta, KęKę, Pyskaty, Kabe, Hinol, Ero, VNM, Śliwa, Arab, Avi, Słoń, Szpaku, Lukasyno, Berson, Sheller, Louis, Hemp Gru, Kukon, Sarius, Sokół, Mata, WoLa, Opał, Oliver Olson, Janek, Paluch, Frosti, Bonson, Dwa Sławy i Miły ATZ. Za oprawę graficzną całej produkcji „Mixtape 8” odpowiada natomiast Forin Studio. Wydawnictwo ukaże się nakładem labelu StoproRap, a preorder od dnia dzisiejszego dostępny jest na stronie www.djdecks.pl.

DJ-Decks-Mixtape-8-preorder
Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: