Jotuze zapowiada solo singlem „Wierny sobie”

Opublikowano: 29/10/2022
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Przed dwoma dniami wytwórnia StoproRap ogłosiła podpisanie kontraktu z Jotuze. Tym samym dowiedzieliśmy się, że współtwórca legendarnego Grammatika nareszcie wyda swój pierwszy solowy album! Na potwierdzenie powyższego zaprezentowano premierowy singiel „Wierny sobie” oraz rozpoczęto przedsprzedaż wydawnictwa „EP 202+”.

Jotuze na nagrywaniu solowego albumu nakryliśmy już wiosną 2021 roku. Wówczas jednak wiedzieliśmy jedynie, że Juzek rozpoczął pracę nad swoim albumem. A także, że gościnną zwrotkę na tą płytę zdążył już dograć Eldo. Na konkrety przyszło czekać nam natomiast aż do teraz. Za to wszystko jest już pewne. Solowy album Jotuze ukaże się 2 grudnia 2022 roku. Materiał zatytułowano „EP 202+”, co z kolei stanowi oczywiste nawiązanie do debiutanckiej płyty Grammatika, czyli „EP+” sprzed 23 lat.

„Wierny sobie” to pierwszy singiel zwiastujący album „EP 202+”. Za produkcją solowego utworu Jotuze stoi również dawno nie słyszany Luxon. Więcej informacji o samej pierwszej solówce Juzka jeszcze nie zdradzono. Preorder wydawnictwa jest już natomiast dostępny na stronie StoproRap.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: