HVNCWOTY już tu są, a wkrótce będą też u Was

Opublikowano: 29/10/2022
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Barto Katt & Soulpete w dniu wczorajszym wydali wspólny album jako HVNCWOTY. Zgodnie z przypuszczeniami, płyta brzmi wybornie, a zarówno raper jak i producent, stanęli na wysokości zadania łącząc siły we wspólnym projekcie.

HVNCWOTY są już na platformach streamingowych. Fizyczne wydania płyty, którą wspólnie nagrali Barto Katt & Soulpete powinny też znajdować się już na półkach słuchaczy porządnie brzmiącego rapu. Młodemu raperowi, założycielowi BUMP’12 oraz panu prezesowi SoRaw Records, jak już zauważyliśmy na wstępie, współpraca w duecie wyszła brawurowo. Przedpremierowo wypuszczane single, takie jak „Motywator Finansowy”, „Flanki” czy „Albo rybki albo akwarium” sygnalizowały, że będzie co najmniej dobrze. Flow Barto idealnie komponuje się z produkcjami Pete’a, który z kolei w swoim fachu osiągnął poziom pozwalający wpasować się w nawijkę każdego rapera.

HVNCWOTY momentami są spokojne, pozwalające na odprężenie, by po chwili dosadnie i mocno akcentować swoją obecność, czego dobrym przykładem jest „Skaza” z gościnnym udziałem Mioda. Równie sprawnie uwagę przykuwa również zaproszony w gości Junes, który zwrotkami takimi jak ta w „Nie zdziw się” wprawia nas jedynie w mocne wkurzenie, że do dłuższego już czasu nie możemy się doczekać nowego solo od tego rapera. Najlepiej, rzecz jasna, na beatach Soulpete’a. Sam Barto Katt natomiast nie zawodzi ani na moment, ze swojej wady wymowy robiąc coraz większy atut. Najbardziej z kolei zapada w pamięć w osobistych utworach takich jak „Suchy chleb” czy „Junak”. Szczerze jednak polecamy Wam sprawdzić wszystkie dwanaście kawałków, za którymi stoją HVNCWOTY.

I jeśli spodoba Wam się, co raczej jest pewne, album duetu Barto Katt & Soulpete to mamy dla Was dobrą wiadomość. HVNCWOTY bowiem jeszcze w tym roku planują ruszyć w trasę koncertową, by swoje numeru zaprezentować Wam również na żywo. Wypatrujcie zatem wieści, czy przypadkiem Waszego miasta nie planują wkrótce odwiedzić Barto i Pete.

hvncwoty-barto-katt-x-soulpete-okładka

HVNCWOTY (Barto Katt & Soulpete)

01. Suchy chleb
02. Motywator Finansowy (ft. Rau Performance)
03. Concertina
04. Nie zdziw się (ft. Junes)
05. Nienawidzę chodzić po lekarzach
06. Flanki (ft. Dizkret)
07. Odmęt
08. Plot twist (ft. Bober + DJ Te)
09. Junak
10. Skaza (ft. Miodu + DJ Te)
11. Bez kagańca (ft. Laikike1 + Nawaj)
12. Albo rybki albo akwarium

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: