Kamis gościnnie u Nullizmatyka i Tyrana

Opublikowano: 05/08/2023
Autor: Bartłomiej Kmieciak
Zdjecie newsa

W sieci pojawił się wczoraj numer „Lets mejk it big… komą”, który znalazł się na albumie „ZK REPREZENTANCI”. Krążek dodawany był do preorderu płyty Nullizmatyka i Tyrana „Zabójca Królowej”. Autorem w/w tracku jest miłosławski MC i freestyle’owiec, Kamis.

„Zabójca Królowej” Tyrana i Nullizmatyka miał premierę w grudniu ubiegłego roku. Ci, którzy zamówili preorder albumu, wiedzą, że dodawana była do niego druga płyta, zatytułowana „ZK REPREZENTANCI”. Jak czytamy w opisie albumu:

„To składanka różnych MC’s, których Nullizmatyk poznał osobiście na spotkaniach z „Zabójczą Królową”. Spośród wielu numerów, które zostały dostarczone na pendrivach podczas spotkań, zostały wyselekcjonowane te, które najbardziej się wyróżniały.”

I tak, okazało się, że jednym z MC’s, którzy wywarli na Nullizmatyku i Tyranie największe wrażenie, był Kamis. Miłosławski raper i freestyle’owiec, to postać równie wyskillowana, co oporna jeśli chodzi o publikowanie swoich numerów. A szkoda. Okazuje się bowiem, że w rapie Kymysy zgadza się absolutnie wszystko, a my chcielibyśmy móc wrzucić na odsłuch więcej jego tracków. „Lets make it big… komą” to naprawdę imponujący pokaz techniki rymowania, który udowadnia, że przy tak zaawansowanej formie, wcale nie trzeba gubić treści. Z tego miejsca więc apelujemy – Kamis, nagrywaj i udostępniaj nowe rzeczy. Let’s make it big… KOMĄ!

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: