Ras One i Mada „Witają konsumenta”

Opublikowano: 05/08/2023
Autor: Bartłomiej Kmieciak
Zdjecie newsa

Trzeci już klip, promujący nowy album Ras One „R”, wylądował w sieci. Tym razem gościem oldschool’owego producenta jest reprezentant WCK, Mada. Wspólnie stworzyli numer „Witam konsumenta”, do którego cut’y dograł DJ Qmak.

Powoli lecz konsekwentnie Ras One odkrywa kolejne karty ze swojego albumu producenckiego „R”. W lipcu zeszłego roku otrzymaliśmy pierwszy promujący go singiel „Rap, Graffiti, Hip-Hop”. Za mikrofonem stanęli w nim Mistyk Wariat i Bary, a cut’u dorzucił DJ Adach. Pół roku później na kanał Ras One wleciał numer „Lepiej nie będzie” ze zwrotkami Plako Wajbera. Wczoraj nadszedł czas na trzeci singiel z „R”.

Wczorajsza premiera przyniosła nam współpracę Ras One z reprezentantem WCK, Madą. O ile coś nas nie ominęło, jest to pierwsza kooperacja obu artystów i trzeba przyznać, że wypadła bardzo obiecująco. Ras One zdążył już wyrobić sobie opinię jako świetny, oldschool’owy producent, a Mada znany jest z kolei z brania takich bitów jak swoje. Co mogło pójść nie tak? Nic, dlatego „Witam konsumenta” to naprawdę mocny cios, który tego lata będziemy zapętlać niejednokrotnie. Staroszkolną kropką nad i są w numerze cut’y DJ’a Qmaka.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: