Kanye West pokazał „Life Of The Party” na klipie

Opublikowano: 11/05/2022
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Kanye West w listopadzie 2021 zaskoczył wszystkich wypuszczając album „DONDA” w opcji „Deluxe Edition”. Jednym z utworów, który znalazł się na tym wydawnictwie, a którego nie uświadczyliśmy na pierwotnej wersji albumu jest „Life Of The Party”. Właśnie zaprezentowany wraz z teledyskiem.

„DONDA”, wydany w sierpniu ubiegłego roku dziesiąty album Yeezusa nadal pozostaje lekką zagwozdką. Kanye West kilkukrotnie przesuwał datę premiery swojego najnowszego dzieła, brzmienie dopracowywał do ostatniej chwili, a cały proces twórczy, związany z płytą „DONDA”, przybliżyliśmy Wam w momencie, gdy cały świat z niecierpliwością tego materiału wyczekiwał. Co natomiast zrobił Kanye po wydaniu albumu? Nagrywał dalej. Ten sam album. W efekcie, w listopadzie tego samego roku światło dzienne ujrzała „DONDA (Deluxe Edition)”. Jednym z nowych utworów jakie znalazły się na tym wydawnictwie jest „Life Of The Party”.

„Life Of The Party” w wersji cyfrowej, zamieszczonej na „DONDA (Deluxe Edition)”, wzbogaca swoją zwrotką André 3000. Do zobrazowania teledyskiem wybrano jednak wersję „Life Of The Party” pozbawioną fragmentu autorstwa współtwórcy OutKast. A szkoda! Sam najnowszy klip Yeezusa zrealizowano natomiast przy użyciu techniki deepfake, a przeróbce uległe fotografie z dzieciństwa i lat młodzieńczych Kanye’ego Westa. Co ciekawe, jest to drugi w tym tygodniu teledysk rapowej gwiazdy wykorzystującej deepfake. I oba ukazały się tego samego dnia. Pierwszym jest oczywiście ten Kendricka Lamara. Z resztą, w którym to, K. Dot upodabnia się do… Westa.

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: