KęKę – premiera albumu i klipu z Sebastianem Riedlem

Opublikowano: 13/09/2019
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Album „Mr KęKę”, piąty solowy album radomskiego rapera, zagościł już w głośnikach 20 000 fanów, którzy nabyli wydawnictwo w przedsprzedaży, oraz jest dostępny w serwisach streamingowych. W dniu premiery nowego krążka, w sieci pojawił się również klip do jednego najważniejszych numerów w twórczości KęKę.

Numerem tym jest utwór zatytułowany „Drogi Tato”, który KęKę nagrał wraz z Sebastianem Riedlem, a do którego warstwę muzyczną przygotował SoDrumatic. Produkcja klipu natomiast powierzona została ekipie 9LITER FILMY.

Co do samego albumu „Mr KęKę”, którego odsłuch znajdziecie poniżej. Jest to najbardziej zróżnicowany z dotychczasowych albumów rapera. Lekkie, czasem prześmiewcze numery przeplatają się tutaj z poważnymi, refleksyjnymi i nierzadko gorzkimi utworami. Za warstwę muzyczną najnowszego albumu Kikiego odpowiadają czołowi obecnie rodzimi producenci: PLN Beatz, Sergiusz, 2K, Deemz, Moody Scrag, Worek, SoDrumatic, Young Veteran$, Dj Frodo i @PSR. Brzmienie jest nowoczesne, ale też melodyjne, czyli sprawdzona mieszanka do jakiej przyzwyczaił nas KęKę. Całości dopełniają starannie dobrani goście: Paweł Domagała, Kasia Grzesiek, Paluch, Sebastian Riedel, Grizzlee. Przez autora „Mr KęKę” określane jest jako „muzyczna podróż, przez śmiech, gniew, beztroskę i łzy”. Jak Was się spodoba, ocenicie sami.

KęKę-Mr-KęKę-okładka-albumu

KęKę – Mr KęKę

01. Powiedz Mi Czemu (gość Paweł Domagała; prod. PLN Beatz)
02. Na Blok (gość Grizzlee; prod. Sergiusz)
03. Myślę O Tym (prod. Sergiusz)
04. Czarna Chmura (prod. Srgiusz & 2K)
05. Na Pewno (gość Kasia Grzesiek; prod. 2K)
06. Dokąd Iść (prod. Deemz)
07. Moje Sny (gość Paluch; prod. Worek & Moody Scrag)
08. Drogi Tato (gość Sebastian Riedel, prod. SoDrumatic, gitara Sebastian Riedel)
09. Ty Do Mnie Przyszłaś (gość Grizzlee; prod. Deemz & Young Veteran$)
10. To Tylko Rap (prod. Deemz & Young Veteran$)
11. Safari (prod. Dj. Frodo)
12. Nie To Nie (prod. @PSR)
13. Pora Mówić Nara (prod. @PSR)

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: