Kolejny singiel wraz z klipem od Rosalie.

Opublikowano: 16/03/2020
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Poznaliśmy właśnie czwartą zapowiedź nowej płyty Rosalie.! Album zatytułowany „IDeal” nakładem Def Jam Recordings Poland ukaże się już w najbliższy piątek, a dziś w sieci pojawił się najnowszy singiel Rosie. – zobrazowany klipem, a wyprodukowany przez schaftera utwór „Ciemność”.

O pracy nad swoim najnowszym krążkiem, wydawnictwie pt. „IDeal”, pochodząca z Poznania wokalistka mówi, że: „Album powstawał w trakcie trasy koncertowej płyty FLASHBACK. Liczba zagranych koncertów, zdobyta pewność siebie na scenie, nawet niektóre porażki bardzo wzmocniły moją wizję na ten krążek. Zależało mi na dobrej zabawie, luzie i pokonywaniu własnych barier. Siedzenie w studio z trzema dodatkowymi osobami początkowo wydawało mi się absurdalne, byłam przyzwyczajona do pracy w pojedynkę ale emocje i ilość pomysłów, które rodziły się podczas takich sesji były czymś totalnie odjechanym. Po raz kolejny przekonałam się, że współpraca z wieloma osobami jest tym, co sprawia, że każdy numer ma swój własny charakter i inną energię. To były bardzo intensywne, radosne i świadome dwa lata pracy, dzięki, którym nauczyłam się wymagać od siebie coraz więcej”.

Efekt natomiast sprawdzić będziecie mogli już za kilka dni, dokładnie 20-go marca. Na ten dzień zaplanowana bowiem została premiera nowej płyty Rosalie., której preorder znajdziecie jeszcze na stronie sheisrosalie.pl.

Rosalie.-IDeal-album-okładka
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: