Nowy singiel i klip od Rosalie.

Opublikowano: 05/02/2020
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Pierwsza dama Def Jam Recordings Poland kolejnym singlem zapowiada, ze już wkrótce doczekać mamy się jej nowego długogrającego albumu. Wraz z opublikowaniem zobrazowanego klipem numeru pt. „Nie Mów” poznaliśmy również datę premiery krążka Rosalie.

Za produkcję „Nie Mów” odpowiedzialny jest duet Marcin Makowiec i Michał Lange, wspierani m.in. przez Chloe Martini. Tekst napisał natomiast Ras z Rasmentalismu i jest to bezsprzecznie jeden z najbardziej przebojowych utworów w dyskografii Rosalie. Nagranie obrazuje video przygotowane przez Kubę Bujasa i Krzysztofa Kosza, którzy mają w swoim portfolio teledyski dla Pro8l3m’u czy Synów.

Album „IDeal” to przede wszystkim rozliczenie z ostatnimi dwoma latami na scenie. Życiem w ciągłej trasie, nowymi doświadczeniami i oczekiwaniami. To z jednej strony poszukiwanie twórczej tożsamości, a z drugiej próba odnalezienia równowagi między życiem prywatnym i pracą artystyczną. Liczba zagranych koncertów, zdobyta pewność siebie na scenie, nawet niektóre porażki bardzo wzmocniły moją wizję na ten krążek. „Zależało mi na dobrej zabawie, luzie i pokonywaniu własnych barier. Siedzenie w studio z trzema dodatkowymi osobami początkowo wydawało mi się absurdalne, byłam przyzwyczajona do pracy w pojedynkę ale emocje i ilość pomysłów, które rodziły się podczas takich sesji były czymś totalnie odjechanym. Po raz kolejny przekonałam się, że współpraca z wieloma osobami jest tym, co sprawia, że każdy numer ma swój własny charakter i inną energię. To były bardzo intensywne, radosne i świadome dwa lata pracy, dzięki którym nauczyłam się wymagać od siebie coraz więcej” – mówi Rosalie., a Wy preorder wydawnictwa „IDeal” już teraz znajdziecie na www.sheisrosalie.pl. Premiera albumu, który wyda wspomniany Def Jam Recordings Poland zaplanowana została na 20-go marca.

Rosalie.-IDeal-album-okładka
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: