Kościey z Kolegami mówi Wam, co macie robić

Opublikowano: 06/06/2023
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Kościey ze swoimi ziomami nagrał mixtape. Grono Kolegów Andrzeja poznaliśmy jakiś czas temu. Wiemy zatem, że na „Koledzy Andrzeja Mixtape” zaproszenie przyjęli, między innymi, Młody Żak i Young Ahonen, z którymi gospodarz nagrał numer „SKACZ SKACZ”. Dedykowany słynnemu skoczkowi, a teraz zaprezentowany jako drugi przedpremierowy singiel.

„Koledzy Andrzeja” zawitać powinni do nas przy okazji nastania długiego weekendu. Zatem już w tym tygodniu. Przynajmniej taką informację udało ustalić nam się, gdy Kościey prezentował wszystkich gości zaproszonych na swój najnowszy projekt. Od dnia wczorajszego natomiast bujać banią, czy wręcz, do czego zachęca sam tytuł, skakać możemy do drugiego, po „Sid Meier’s Tribute”, singla zwiastującego „Koledzy Andrzeja Mixtape”. Jest to numer „SKACZ SKACZ”, do którego bit podrzucił czarnobrody, a który Kościey oraz zaproszeni Młody Żak i Young Ahonen dedykowali Adamowi Małyszowi. Chociaż nie tylko. Refren „SKACZ SKACZ” stanowi bowiem follow-up do całkiem znanego numeru „Skocz jak Adam Małysz (Poziom Wyżej)”. Nagrany przez kompletnie nieznaną szerszej grupie odbiorców ekipę Resort K-ce w momencie zaliczania przez wychowanka Apoloniusza Tajnera najdłuższych lotów. Wracamy jednak do czasów nam współczesnych i singla „SKACZ SKACZ”. Zaprezentowanego wraz z klipem także autorstwa czarnobrodego.

„W zeszłym roku nie słyszałem nic lepszego niż „2 LUTY” w wykonaniu MŁODEGO ŻAKA, YOUNG AHONENA oraz czarnobrody’ego. Nie mogłem spać po nocach, musiałem z nimi coś zrobić.
Piosenkę dedykujemy naszemu Wielkiemu Mistrzowi – Adamowi Małyszowi. Dziękujemy za inspirację i za te wszystkie lata które Pan nam pokolorował swoimi osiągnięciami. Pozdrawiam również zespół Resort K-Ce – nasz refren to follow up/hołd dla Waszego numeru Panowie”.

– Kościey

„To na pewno jeden z projektów, który na zawsze zostanie w mojej pamięci. Od chujowego bitu, przez nagrywki na żywca, do skoczni w Harrachovie gdzie stworzyliśmy z chłopakami arcydzieło”.

– czarnobrody

(Fot. główna – dostaliśmy od Kościey’a)

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: