Kot Kuler i Qzyn robią płytę

Opublikowano: 23/02/2024
Autor: Bartłomiej Kmieciak
Zdjecie newsa

Kot Kuler i Qzyn poinformowali dziś, za pomocą social media, że nagrywają wspólny album. Żeby go sfinansować, ruszają w „Zbieram na płytę tour 2024”. Pierwszy przystanek odbędzie się 23 marca w Krakowie.

„NAZWA”… Cóż to jest za album! Mocno katowaliśmy go, kiedy wyszedł, a i teraz lubimy do niego co jakiś czas wrócić. Nic więc dziwnego, że z uwagą śledzimy dalsze poczynania Kota Kulera, Tuwima i Pstyka, w konsekwencji czego trafiliśmy dziś na świetną wiadomość. Kulera usłyszymy w tym roku na żywo i na płycie.

Warszawski raper podzielił się ze słuchaczami informacją, że wraz z Qzynem rusza w trasę „Zbieram na płytę tour 2024”. Jak sama nazwa wskazuje, celem trasy jest zbiórka na nagranie wspólnego albumu. Świetna sprawa, tym bardziej, że doskonale znamy też ostatnie poczynania Qzyna, który aktualnie jest jednym z najciekawszych producentów w podziemiu. Mamy więc spore oczekiwania związane z jego wspólnym projektem z członkiem NAZWY.

Wracając jeszcze do tematu trasy, pierwszy jej przystanek odbędzie się 23 marca w krakowskim Paul’s Boutique Record Store. Kuler pesymistycznie zakłada, że będzie to pierwszy i ostatni koncert „Zbieram na płytę tour 2024”, ale mamy gorącą nadzieję, że prognoza ta nie spełni się. Jeśli więc jesteś ogarniętą hip-hopową głową z innego miasta niż Kraków, odezwij się do chłopaków i pomóż im ukulać na płytę.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: