Kukon nagrał „Ogrody 3”?

Opublikowano: 25/10/2021
Autor: Bartłomiej Kmieciak
Zdjecie newsa

Jeśli myśleliście, że ten rok zakończy się bez kolejnego albumu ze strony Kukona, bardzo możliwe, że myliliście się. Wczoraj na kanale Ogrodów pojawił się nowy numer i mamy na ten temat pewne spekulacje.

Kukona zdecydowanie można zaliczyć w ostatnim czasie do jednych z najbardziej aktywnych raperów na scenie. Poza własnymi projektami, raper pojawiał się też na projektach innych artystów, a jego pracowitość zaowocowała naprawdę sporym wzrostem popularności. Poprzedni album, „DRAMAT.”, nagrany w duecie z Julią Mikułą, miał swoją premierę w marcu tego roku. I choć reprezentant Biłgoraju oficjalnie nie zapowiedział nowego projektu, pojawiły się przesłanki ku temu, by zgadywać, że takowy jest w drodze.

Wczoraj na kanale Ogrodów pojawił się nowy, pozbawiony jakiegokolwiek opisu numer, zatytułowany „Kostka”. Jest to pierwszy od ponad 7 miesięcy utwór, który pojawił się na kanale. Pewności nie ma, ale w naszych głowach pojawia się oczywista myśl – „Ogrody 3” są w trakcie powstawania lub już powstały i w najbliższym czasie dostaniemy kolejne single oraz możliwość zamówienia ich w preorderze. Przypomnijmy, że druga część bardzo udanego projektu Kukona, pojawiła się 25 grudnia zeszłego roku. Czyżbyśmy mieli dostać trzecią część równo rok później? Z odpowiedzią na to pytanie, musimy jeszcze trochę poczekać.

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: