club2020 prezentuje esencjonalny „CYPHER2022”

Opublikowano: 09/02/2023
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Taco Hemingway, OKI, Otsochodzi, Young Igi, Łajzol, Mielzky, HAŁASTRA, Kukon, Dwa Sławy, Young Leosia, CatchUp, Margaret, schafter, DZIARMA, Szczyl i Miły ATZ razem w jednym rapowym kółeczku? Zgadza się! Do sieci wjechał bowiem „CYPHER2022”, najnowszy singiel z club2020.

Z każdą singlową odsłoną club2020 rośnie nastrój oczekiwania na premierę wzbudzającego niemałe emocje, flagowego projektu 2020 label. Gwiazdorska obsada płyty elektryzuje słuchaczy już od wielu tygodni, tym bardziej że każdy z dotychczas opublikowanych singli odkrywa zaskakujące kooperacje artystyczne. Nie inaczej jest w clubowym „Cypherze”. W tym przypadku jednak ma to szczególnie spektakularny charakter. Na wyprodukowanym przez Atutowego tracku bowiem, po cztery wersy kolejno położyli Taco Hemingway, OKI, Otsochodzi, Young Igi (OIO), Łajzol, Mielzky, Kwiatek Haze (HAŁASTRA), Kukon, Książę Mazowiecki (HAŁASTRA), Rado Radosny (Dwa Sławy), Young Leosia, CatchUp, Margaret, schafter, DZIARMA, Szczyl, Miły ATZ i Astek (Dwa Sławy). Fajnie? To zapraszamy do kółeczka.

Premierze singlowego „CYPHER2020” towarzyszy ostatni już preorderowy drop fizycznego wydania albumu club2020. Dostępne na club2020.co trzecie wydanie płyty to wersja ze sklepową okładką i bonusowym mixtape’em, który nie będzie dostępny w regularnej sprzedaży. Na limitowany miks załapią się również nabywcy pierwszych dwóch dropów wydawnictwa club2020. Warto przy tym podkreślić, że oba poprzednie dropy posiadają odmienne od siebie i unikalne kolekcjonerskie okładki. Zarówno to pierwsze (limitowane do 2020 sztuk) wydanie, jak i drugi drop, który można było nabyć przez 24 godziny od startu sprzedaży.

club2020 - drop
Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: