Kukon pyta czy za nim tęsknicie

Opublikowano: 04/10/2022
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Maraton wydawniczy Kukona trwa w tym roku w najlepsze. Rezydent OGRODÓW jakiś czas temu zapowiedział wypuszczenie w 2022 roku aż czterech. I wszystko wskazuje na to, że po entuzjastycznie przyjętych albumach „Rough N’ Gentle” oraz „Kukonozaur Mixtape Mood” właśnie otrzymaliśmy zapowiedź kolejnego. Nie jest jednak jasne, czy wydawnictwo to światło dzienne ujrzy w tym roku. Lub też następnym. A nawet kolejnym. Czyżbyś jednak mieli za Kukonem zatęsknić?

„Miss me”. Tak zatytułowany numer przed kilkoma dniami pojawił się na kanale Piękny Syf. Nowość od Kukona wyprodukował @atutowy. Z raperem mający już okazji współpracować już przy kilku numerach z poprzednich wydawnictw. Sam teledysk obrazujący utwór „miss me” to z kolei czysta już dystopia. Aczkolwiek piękna. Za realizacji klipu odpowiada dom produkcyjny Nanimo Films, samą reżyserię natomiast powierzając Natalii Ivanovej. Twórczyni znanej w międzynarodowym świecie nowoczesnej mody .

Co natomiast konkretnie singiel miss me” zwiastuje? Tutaj napotykamy na niewiadomą. Opis utworu nie przybliża nam bowiem żadnych szczegółów czy chociażby tytułu nowego materiału od Kukona. Otrzymujemy jedynie datę premiery. Wprowadzającą jednak w lekką konsternację. Tę zaplanowano bowiem na 20 kwietnia, ale roku… 2033!

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: