„Tutaj są Koła”, czyli numer WCK, Mielzky’ego, Persa i JupiJeja

Opublikowano: 05/10/2022
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Niebieski, wyprzedany do ostatniej sztuki wosk „JuNouMi vol. 5” kręci się już u szczęśliwców, którzy zdążyli załapać się na limitowaną, kolejną cześć kultowej składanki. Pozostałym pozostaje wersja cyfrowa. A w tej właśnie pojawił się ostatni z singli. Jest nim numer „Tutaj są Koła”, w którym ekipa WCK spotyka się z Grubym Mielzkym, Persem i JupiJejem.

„JuNouMi vol. 5” odbiorców porządnie brzmiącego rapu elektryzuje już samą tracklistą. Tą trzymano jednak w tajemnicy, aż do wyprzedania się całego nakładu wydawnictwa. Wcześniej zaprezentowane single, jak „Epikantus” czy „Piosenka” skutecznie zachęciły słuchaczy, by w ciemno zakupić dostępny jedynie w preorderze wosk. Tym razem koloru niebieskiego. Ostatnim natomiast singlem promującym to wydawnictwo, jaki ukazał się w formie zdigitalizowanej, jest numer „Tutaj są Koła”. Ekipie WCK towarzyszą w nim Gruby Mielzky, Pers i JupiJej. Bujający energiczny beat, pod ten przepełniony follow-up’ami do klasyków polskiego pokaz styli, zapewnił natomiast Envee. Producentowi należą się w tym miejsca osobne brawa. Tak jak DJ Lazy1 za cuty i scratche. Przed Wami kawał porządnie brzmiącego rapu. Od teraz do posłuchania również nie tylko przy użyciu gramofonu.

Tym samym, wraz z pojawieniem się w sieci singla „Tutaj są Koła”, cyfrowo dostępne są już wszystkie numery z udziałem raperów, jakie znalazły się na „JuNouMi vol. 5”. A poza Skrubolem, Madą, Józekiem, Ryfą Ri, Kubą Knapem, JupiJejem Mielzkym i Persem kawałki ten nagrali także Łona & Bryndal, PAL SECAM i Miodu, P. Unity z Hadesem, Ras & Stasiak oraz Miły ATZ. Więcej informacji o tym projekcie, wraz pełną listą twórców zaangażowanych w nagranie „JuNouMi vol. 5” znajdziecie w tym miejscu.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: