„Lata lecą”, a O$ka, Prykson Fisk i Fasola zapowiadają „K3”

Opublikowano: 01/02/2022
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Już w przyszłym miesiącu doczekamy się premiery albumu, którym na scenę po latach nieobecności powraca O$ka. Przedsprzedaż producenckiego „K3” rozpoczęła się przed kilkoma dniami, dzisiaj natomiast w sieci pojawił się singiel „Lata lecą” z Prykson Fiskiem i Fasolą.

O$ka na premierę trzeciej „Kompilacji” przygotowywał słuchaczy już od dobrych kilku miesięcy. W ostatnim czasie natomiast promocyjne ruchy wokół „K3” uległy zagęszczeniu, czego efektem będzie premiera albumu zaplanowana na 3-go marca. Kolejnym singlem zwiastującym płytę, którą weteran polskiego beatmakingu przerywa lata trwającej ciszy jest z kolei utwór „Lata lecą”. Numer ten wspólnie nagrali Prykson Fisk oraz wokalistka Fasola, a sam O$ka oprócz warstwy muzycznej, zajął się także aspektem wizualnym swojego najnowszego singla. Obok „Kim Basinger” z Fiszem, najbardziej udanego zwiastunu albumu „K3”, który w całości usłyszymy już za niewiele ponad miesiąc.

Na „K3” znajdziemy, rzecz jasna, o wiele więcej interesujących kawałków. Przypomnijmy, że O$ka na swój nowy producencki album zaprosił bowiem również, między innymi, ekipę WCK, Spinache’a, Kafara, KPSN’a czy Hazzidy’ego. Dokładnie materiał ten opisaliśmy dla Was już w tym miejscu, tracklistę „K3” sprawdzić możecie również poniżej, a po wspomniany preorder wydawnictwa zapraszamy Was do Asfalt Shopu.

O$ka - K3 - okładka

O$ka – K3

1. Ej Młody – KafarDix37 x DJ Juvson
2. Kolor Fiolet – KPSN
3. Lata lecą – Prykson x Fasola
4. Kto – Plako Wajber x DJ Gondek
5. Nirwana – Hazzidy
6. Fakty – x DJ Gondek
7. Spokój – Fasola
8. To była długa noc – Verres x Patrycja Nowicka
9. Genie Coin – Bryndal x MRmetrick x Spinache
10. Kłopoty – Marianne
11. Magister Blokers – WCK x DJ B
12. Nie mogę spać – Filip Mizia x Monika
13. Supa Hajk – H.A.J.K. Safilafiqz
14. Kim Basinger – Fisz
15. Relax – Morus x DJ Adri

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: