O$ka puszcza singiel z WCK, przed Wami „Magister Blokers”

Opublikowano: 10/12/2021
Autor: Redakcja
Zdjecie newsa

O$ka, „przez $ jak dolar”, już wkrótce wyda nowy producencki album! „K3” ukaże się już naprawdę niedługo. Zanim jednak materiał zaliczy premierę, do sieci wchodzi „Magister Blokers”, za którym stoi szanowna ekipa WCK oraz DJ B!

Legendarny producent i weteran rodzimego beatmakingu plany powrotu na scenę ujawnił już na wiosnę. Wówczas dowiedzieliśmy się, że jeszcze w tym roku do sprzedaży trafić ma „K3”, czyli wydawnictwo stanowiące kontynuacje klasycznych producenckich albumów współtwórcy składu O.M.P. oraz swego czasu, dobrego kompana Onara. W listopadzie natomiast otrzymaliśmy pierwszy singiel zapowiadający nowy materiał od Ośki. Był to numer „Relax”w którego nagraniu udział wzięli raper Morus oraz DJ Adri.

Dzisiaj przyszedł czas na drugi muzyczny zwiastun „K3”! Jest nim „Magister Blokers” zaprezentowany przez skład WCK i uzupełniony gramofonowymi popisami DJ B.

O$ka, przy okazji publikacji singla „Magister Blokers”, podzielił się z nami także konkretami na temat nadchodzącej, trzeciej już „Kompilacji”. Wiemy już, że oprócz wyżej wymienionych, do nagrania utworów na „K3” gospodarz zaprosił także takich twórców jak: Spinache, Kafar Dix37, Fisz, Plako Wajber, Prykson Fisk, Verres, Fasola, KPSN, Patrycja Nowicka, Marianne, Hajk O, Filip Mizia, Fabijański i Ńemy. Premierę albumu „K3” w serwisach streamingowych zaplanowano na przełom grudnia i stycznia. Sprzedaż fizycznego wydania płyty O$ka planuje natomiast rozpocząć w dniu internetowej premiery. I tak! „K3” ukażę się również na winylu!

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: