Max Kolo wraca z Bośni i Hercegowiny jako „Underdog”

Opublikowano: 26/04/2024
Autor: Bartłomiej Kmieciak
Zdjecie newsa

„Underdog” to najnowszy numer Maxa Kolo. Białostocki MC napisał go po tripie, który zaczął się galą Popkiller 2024, a skończył w Bośni i Hercegowinie. Całość, na bicie Folka, nagrano metodą 'na setkę’ w 323 Studio.

Max Kolo rozpędza się na dobre. Zaledwie na początku marca otrzymaliśmy jego solo „Być jak Max Kolo”, a już kolejne rzeczy spod jego ręki trafiają nam na odsłuch. Miesiąc temu wleciał przecież do sieci numer „Tańczą małpy”, z gościnnym udziałem Hukosa, czyli pierwszy singiel zwiastujący „Kroniki EP”. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z Maxa planem, w tym roku pojawi się także album z Hukosem i Cirą na bitach Folka.

Zanim to jednak nastąpi, Max postanowił wrzucić luźny numer „Underdog”. Białostocki MC napisał i nagrał go po swoich wojażach, które obejmowały galę Popkillery 2024 oraz trip po Bośni i Hercegowinie. W trwającej ponad dwie minuty nawijce bez przerwy na refren, Max zahacza o temat płyty z Hukosem i Cirą, bałkańskie wczasy, ale też wspomniane Popkillery. Uwypuklony zostaje fakt sukcesu Bambi, która zgarnęła aż dwie statuetki – za odkrycie roku i raperkę roku:

„To tylko freestyle i nie łapię wczut żadnych,
Nawet jak wszystkie nagrody pozgarnia Bambi,
Muzyka młodzieżowa no to musi wygrać bambik jakiś”

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: