Słoń zaprezentował „Zero Absolutne EP”

Opublikowano: 26/04/2024
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

W dniu dzisiejszym premierę zaliczyło najnowsze, wyczekiwane od dłuższego czasu solowe wydawnictwo założyciela Brain Dead Familia. Dla swoich słuchaczy Słoń tym razem przygotował złożone z siedmiu numerów „Zero Absolutne EP”. Promowane nośnymi singlami, a bezpośrednio związane z grą „M.E.A.T. II Absolute Zero”.

Słoń wydawnictwo „Zero Absolutne EP” zapowiedział po raz pierwszy w 2022 roku. Przy okazji kampanii crowdfundingowej pixel artowego shootera „M.E.A.T. II Absolute Zero”. I to właśnie osoby wspierające gamingowy projekt Słonia miały jako pierwsze okazję do nabycia płyty „Zero Absolutne EP”. Specjalnie dla nich przygotowanej w limitowanej wersji. W odmiennym od standardowego, dedykowanym opakowaniu i wraz z bonusowymi dwoma kawałkami, których producentem jest Chris Carson. Teraz natomiast „Zero Absolutne EP” dostępne jest już w regularnej sprzedaży w oficjalnym e-sklepie M.E.A.T.

„Zero Absolutne EP” zwiastowały zaprezentowane wraz z klipami numery „Must Have” produkcji Devva, w ciągu miesiąca odnotowujący ponad 1,2 miliona wyświetleń oraz równie udane „Techenko”. Ten z kolei kawałek powstał w kooperacji z Chubeatsem z Dope D.O.D. Na „Zero Absolutne EP” pojawiają się także rapujący goście. Są to Shellerini i Pih wspólnie pojawiający się na bicie od Profesora Smoka, a także Frosti z Deadmen Crew, których Słoń zaprosił do numeru wyprodukowanego przez Nobodyinfact. Pełną tracklistę płyty, wraz z odsłuchem „Zero Absolutne EP”, znajdziecie poniżej.

Słoń - Zero Absolutne EP - okładka albumu

Słoń – Zero Absolutne EP

 1. Westernowe Mega Ważne Intro
 2. FPS prod. The Returners
 3. Must Have prod. Devv
 4. Prestiż feat. Pih, Shellerini prod. Profesor Smok
 5. Sierp prod. Chubeats
 6. Techenko prod. Chubeats
 7. Cisza feat. Frosti, Deadmen Crew prod. Nobodyinfact
  Bonus tracki tylko dla osób, które zakupiły EP-kę podczas kampanii crowdfundingowej:
 8. Zero Absolutne prod. Christ Carson
 9. Sicario Solo M.E.A.T. II Wixa Remix prod. Chris Carson
Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: