Memfiz i PRA1S uskuteczniają „Bounce”

Opublikowano: 02/01/2023
Autor: Bartłomiej Kmieciak
Zdjecie newsa

Memfiz i PRA1S łączą siły. Kuzynowie nagrali wspólnie album, „Return to bounce”, nawiązujący do czasów rapowego bounce’u. Dzień przed Wigilią na kanale Tyldy pojawił się pierwszy singiel z projektu, w którym gościnnie zarapowali RakRaczej i Sensi.

Memfiz to wrocławski raper, którego kojarzyć możecie z wydanej w maju 2021 epki, „Ostatnia generacja”, na bitach KPSN’a. Jak się okazuje, MC poczuł się w klasycznej kooperacji raper-producent na tyle dobrze, że postanowił ją kontynuować. Tym razem jednak siły połączył ze swoim kuzynem, PRA1S’em. Co ciekawe, dla PRA1S’a projekt z Memfizem jest producenckim debiutem.

W notce dotyczącej „Return to bounce” czytamy:

„Return To Bounce to płyta powstała w klasycznym połączeniu rapera i producenta. Kuzyni Memfiz i PRA1S dostarczają tłusty bezkompromisowy truskul, powracając do czasów rapowego bounce’u. W oparciu o własne doświadczenia i obserwacje odtwarzają brzmienie, jakie najbardziej kochają.
Gościnnie występują tam prawdziwi fanatycy, weterani i jedni z najlepszych Dj’ów.”

Dzień przed Wigilią na kanale Tyldy pojawił się pierwszy singiel, promujący „Return to bounce”. Gościnnie pojawiają się w nim RakRaczej ze składu Dwa Zera oraz weteran naszej sceny, Sensi, który jest również odpowiedzialny za mix numeru, „Bonce”.

Fizyczne wydania albumu Memfiz & PRA1S, „Return to bounce”, będą tłoczone w lutym 2023 na podstawie zebranych zamówień. Jeśli chcesz zamówić fizyczną wersje CD napisz na email ostatniageneracja71@gmail.com, aby dostać wiadomość zwrotną.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: