„Return to bounce” Memfiza i PRA1S’a wylądowało w sieci

Opublikowano: 08/04/2023
Autor: Bartłomiej Kmieciak
Zdjecie newsa

Zapowiedziany pod koniec zeszłego roku album Memfiza i PRA1S’a doczekał się premiery. „Return to bounce” wylądowało dziś na kanale Tyldy. Do trwającego ponad 25 minut albumu dograło się łącznie 9 gości.

Album Memfiza i PRA1S’a „Return to bounce” zapowiedziany został dokładnie dzień przed wigilią zeszłego roku. 23 grudnia na kanał TYLDY trafił wtedy klip do numeru „Bounce”. Gościnnie pojawili się w nim Rak Raczej oraz Sensi ze składu Hurragun. Już po pierwszy singlu wiedzieliśmy, że projekt ten będzie mocną pozycją na podziemnej scenie.

Dziś kuzynowie oddają „Return to bounce” w nasze ręce. Warto wspomnieć, że dla PRA1S’a jest to debiut wydawniczy. W naszej opinii debiut bardzo udany i obiecujący. Całość liczy 9 pozycji i trwa nieco ponad 25 minut. Wśród zaproszonych gości znaleźli się Rak Raczej, Sensi, Mada, Kuba Knap oraz KosiorSkun. Listę tę dopełniają DJ’e: Creon, Skipless, Lazy1 i Kuart.

Tylda o „Return to bounce”:

„Kuzyni Memfiz i PRA1S dostarczają tłusty bezkompromisowy truskul, powracając do czasów rapowego bounce’u. W oparciu o własne doświadczenia i obserwacje odtwarzają brzmienie, jakie najbardziej kochają. Gościnnie występują tam prawdziwi fanatycy, weterani i jedni z najlepszych Dj’ów.”

Memfiz/PRA1S – Return to bounce

00:00 INTROSTATION
01:01 PRAWDZIWE INTRO FEAT. DJ CREON
04:07 RTB
06:32 BOUNCE FEAT. RAKRACZEJ, SENSI
09:19 DZIKIE STYLE FEAT. DJ SKIPLESS
11:30 KROL PARKIETU FEAT. KOSIORSKUN, DJ LAZY1
14:06 PUNKT WIDZENIA RAPERA FEAT. MADA, KUBA KNAP
16:55 POZA KONTROLA FEAT. DJ KUART
19:33 OUTRO SHIP

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: