Mielzky i Pers z przedpremierowym singlem „WWP”

Opublikowano: 15/05/2024
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Ostatni przedpremierowy singiel z „Do Tańca i Do Różańca” to doskonała okazja, aby choć wizualnie prześledzić wycinek prac nad tym albumem. Klip do nowego utworu Mielzky’ego i Persa powstał bowiem na tzw. domku, czyli w wyjazdowej pracowni, gdzie obaj raperzy w trudach i znojach wykuwali wspólny projekt.

Powyższy wstęp napisano, oczywiście, z mocnym przymrużeniem oka. Jak bowiem widać na teledysku stworzonym przez Szerszenia, a obrazującym utwór “WWP”, duetowi Mielzky x Pers towarzyszyły raczej pozytywne i konstruktywne emocje. Ten unikalny twórczy mikroklimat to także zasługa widocznych na wideo gości i zaprzyjaźnionych artystów. Na czele ze słyszalnymi w cutach Returnersami. Za samą muzykę do „WWP” odpowiada natomiast Marcel Pers.

„WWP” to zarazem ostatni już singiel, którym Mielzky i Pers zapowiadają „Do Tańca i Do Różańca”. Wspólnie nagrany album, który swoją premierę zaliczy już 17 maja, czyli w najbliższy piątek. Więcej o tej płycie dowiedzieć możecie się w tym miejscu. Chwilę później natomiast Młody Ryszard Kalisz i Albatros z Lipna ruszą w trasę koncertową promującą płytę „Do Tańca i Do Różańca”, którą w przedsprzedaży zdążycie jeszcze zakupić na stronie www.dotancaidorozanca.com.

(Fot. główna – autor: Szerszeń / źródło: mat. prasowe 2020 label)

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: