„Do Tańca i Do Różańca”, czyli jak? Mielzky i Pers ujawniają

Opublikowano: 27/04/2024
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Mielzky i Pers już wkrótce wypuszczą album, który prędzej, czy później, powstać musiał. Od Fyrta, przez UNDĘ, aż po „Mixtape” ze Sławami. Tak przecinały się ścieżki Młodego Ryszarda Kalisza i Albatrosa z Lipna, którzy koniec końców, już w duecie, nagrali płytę „Do Tańca i Do Różańca”.

„Do Tańca i Do Różańca” to szesnaście premierowych numerów, które Mielzky i Pers wspólnie nagrali w większości na produkcjach samego Marcela Persa, którego jednym bitem wspomogli The Returners. Sam tytuł płyt natomiast już zdradza nieco z jej tekstowej zawartości. Będzie zatem i śmiech, i płacz, upał oraz chłód, święto i codzienność. Przede wszystkim jednak album Mielona i Marcela to ten unikalny vibe, którego nie da Wam żaden inny duet w polskim rapie. A żeby było jeszcze ciekawiej, Mielzky i Pers zaprosili także kilku gości. „Do Tańca i Do Różańca” zaproszono bowiem, między innymi, HAŁASTRĘ, Astka, Dizkreta oraz Miłego ATZ.

Mielzky i Pers album „Do Tańca i Do Różańca” zapowiadają singlami „Spokojnie bracie” oraz podwójnym „5 dych/Będzie się kręcił”. Sama płyta, nakładem 2020, premierę zaliczy 17 maja, a przedsprzedaż wydawnictwa trwa na stronie www.dotancaidorozanca.com.

GRUBY MIELZKY, PERS - DO TAŃCA I DO RÓŻAŃCA - okładka

Gruby Mielzky x Pers – Do Tańca i Do Różańca

 1. Na100
 2. Spokojnie bracie
 3. Lampa jak chuj ft. Domi, Fakirmistyk
 4. Jutro to zrobię
 5. Złoto ft. Astek
 6. Karawana ft. HAŁASTRA
 7. WWP
 8. 5 dych
 9. Będzie się kręcił ft. Astek
 10. Dom ft. Dr. Slalom
 11. Durnemoce
 12. Jak dojadę ft. Dizkret
 13. Nie dziwi
 14. Crashtest
 15. Czas by zwolnić
 16. Ale będzie bibka ft. Miły ATZ
 17. 00:00

(Fot. główna – źródło: mat. prasowe 2020 label)

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: