Miły ATZ powraca z solowym materiałem

Opublikowano: 02/03/2024
Autor: Bartłomiej Kmieciak
Zdjecie newsa

Miły ATZ w końcu zapowiedział solowy album. W social media rapera pojawił się wpis, zapowiadający „Acid Moro” oraz zajawki pierwszego singla, który ukaże się w najbliższy poniedziałek. Materiał wydany zostanie pod szyldem Def Jam Recordings Poland.

Od premiery poprzedniego solowego albumu Miłego ATZ miną zaraz 2 lata. „Roller” swoją premierę miał dokładnie 28 kwietnia 2022 roku. Po jego wydaniu, Atezeciak skupił się na świetnie przyjętym projekcie Święty Bass, graniu koncertów i dogrywaniu gościnnych zwrotek. Jak się okazuje, w tym czasie w Miłym narastała potrzeba ponownego uzewnętrznienia się w formie solowej.

Efektem tego jest „Acid Moro”. Już tydzień temu Miły wrzucił krótką zajawkę, sygnalizującą, że nowy album już niebawem. Wczoraj do zajawki dołączył urywek pierwszego singla, opatrzony informacją, że jego premiera odbędzie się już w najbliższy poniedziałek. Przy okazji, Atezeciak podzielił się z nami historią, jak wpadł na nazwę albumu:

„Jakieś 3 lata po premierze Czarnego Swingu szedłem z kolegą Kamilem do schroniska przy dolinie pięciu stawów w polskich Tatrach i zobaczyłem nazwę mojego trzeciego albumu na kamieniu. Dzień po gali Fryderyków, gdzie wyróżniony został Roller (przemiłe). Nie planuję spierdalać z tego świata, jednakże domykam trylogię w stylu Acid Moro, pizgając bragga (i w sumie robię o tym storytelling) Już 4.03 w waszych diwajsach objawi się młodzieniec gotowy do lirycznych podsumowań.”

– Miły ATZ


(Fot. główna – źródło: mat. prasowe Def Jam Recordings Poland)

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: