„Alert EP” Temzkiego doczekało się premiery

Opublikowano: 01/03/2024
Autor: Bartłomiej Kmieciak
Zdjecie newsa

Album producencki „Alert EP”, autorstwa Temzkiego, doczekał się swojej premiery. Całość trafiła do streaming’u równo o północy. Dzień publikacji materiału dodatkowo uatrakcyjnił klip do numeru „A nie wiem”, z gościnnym udziałem Kościey’a.

Pierwszą zapowiedź albumu producenckiego Temzkiego, „Alert EP”, dostaliśmy jeszcze w grudniu. Otrzymaliśmy wtedy numeru „C.Ś.B”, z udziałem Raka Raczej. Dwa dni temu, po ponad dwóch miesiącach przerwy, w sieci pojawił się drugi i zarazem ostatni przed premierą całości singiel. Temzki zaprosił w nim do współpracy Bartka Koko, czego efektem był „Tryb samolotowy”.

Dziś w nocy „Alert EP” w całości trafiło do streaming’u. Możemy więc już cieszyć uszy 8 numerami, w których, poza Rakiem Raczej i Bartkiem Koko, pojawiają się również Karwel, Mada, Pękaty, Grubas WZW, Sensi, Prykson Fisk oraz Kościey i DJ Bulb. Dwóch ostatnich gentalman’ów dodatkowo pomaga Temzkiemu uświetnić dzień premiery „Alert EP”. Na kanale Tyldy pojawił się dziś bowiem klip do kawałka „A nie wiem”, w którym to właśnie rapuje znany i lubiany Andrzej z Wrocławia, a reprezentant Needle Work Scratch Crew obsługuje deck’i.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: