Miły ATZ wyjaśnia, czym jest „ACID MORO”

Opublikowano: 04/03/2024
Autor: Bartłomiej Kmieciak
Zdjecie newsa

Miły ATZ powrócił po dwóch latach przerwy od ostatniego solowego albumu. Pierwszy, tytułowy singiel z płyty właśnie wjechał na streamingi, a „ACID MORO” zaprezentowano także wraz futurystycznym teledyskiem. To jednak nie wszystko. Przy okazji dzisiejszej premiery, Atezeciok wyjaśnia nam również, co dokładnie oznacza „ACID MORO”.

Oficjalnie możemy już powiedzieć, że Miły ATZ powrócił. Po dwóch latach od „Rollera”, gnieźnieński MC zaprezentował pierwszy singiel zwiastujący nowy, solowy materiał. Tytułowe „ACID MORO”, na bicie Kushy, to Atezeciak, którego uwielbiamy. Naszpikowana rymami bragga, położona na wyspiarskim bicie i to tak, jakby Miły sam urodził się w UK. Całość doprawiono kolorowym klipem w reżyserii Jana Mazura i Patryka Gadaszewskiego prezentującym skomplikowany i futurystyczny świat płyty „ACID MORO”.

Miły ATZ przy okazji udostępnienia singla „ACID MORO”, wyjaśnia także, co oznacza sam tytuł nadchodzącego solo wydawcnitwa.

„Acid Moro to skomplikowany wzór, który na pierwszy rzut oka wydaje się obrazem namalowanym przez chwiejną rękę chaotycznego uniwersum. Oddalając zoom okazuje się, że wycinek na który patrzyłeś był tylko małym skrawkiem ogromnej kompozycji.”

– Miły ATZ

Data premiery „ACID MORO” na ten moment nie jest jeszcze znana. Termin ukazania się nowego albumu Miłego ATZ ujawniony zostanie wraz ze startem przedsprzedaży płyty, któremu towarzyszyć będziecie kolejny singiel zwiastujący nadchodzące wydawnictwo spod szyldu Def Jam Recordings Poland.

(Fot. główna – źródło: mat. prasowe Def Jam Recordings Poland)

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: