Miły ATZ zapowiada „Czarny Swing” kolejnym singlem

Opublikowano: 15/04/2020
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Miły ATZ zarzucił nam właśnie swieżutki singiel, zanim w przyszłym miesiącu zaprezentuje nam swój „Czarny Swing”. Udostępniony przed chwilą numer to 2step’owo brzmiący kawałek pt. „777”. Beat wspólnie wysmażyli @atutowy i Miły, a do czynienia mamy z tego „garażyk z klasyczną atezetową przewijką jak za najlepszych mordorowych”

Singiel „777” urozmaicony został także zrealizowanym w domowych warunkach klipem, za który odpowiada Nikaragua Guacamole. W nagraniu kwarantannowego video udział wzięła spora liczba ziomów, a wyhaczyć możecie wśród nich między innymi reprezentantów WCK i Undadasea, Spinache’a, Hodaka, KPSN’a, Jana-rapowanie, Pjusa i Mesa, Proceenta, Frostiego Rege i wielu innych.

Umieszczenie na YouTube singla „777” opatrzone zostało także kolejnym enigmatycznym opisem zbliżającego się albumu Miłego ATZ: „Fabuła zaczyna się zagęszczać, wątki bieżące przeplatają się z poprzednimi lub wynikają z nich bezpośrednio a wzór (nie wzorek), który z nich powstaje robi się co raz bardziej skomplikowany. Czarny Swing nie jest dziełem przypadku ale nie istniałby bez obserwatora więc gdy nie patrzysz może nawet go tu nie być. W miejscu gdzie pseudonauka łączy się z wiarą zwykła siódemka nie zdziała tyle co trzy nawet gdy karmi się czterolistną koniczyną zapierdalając do celu na koniu podkutym złotymi podkowami z logo supreme. Bo trzy siódemki to nie kwestia farta tylko mistrzostwo duchowego stritfajtera założone „z góry”. I może w sumie to jest jednak koncept album? Nawet jeśli nie z założenia twórcy to na pewno z założenia stwórcy”. Przekonamy się 29-go maja, gdyż na ten dzień zaplanowana została premiera albumu „Czarny Swing”, który ukaże się nakładem Def Jam Recordings Poland. Co dokładnie, przygotował na ten album Miły ATZ, w postaci tracklisty płyty, sprawdzić możecie poniżej. Wydawnictwo zamówicie na stronie http://milyatz.pl.

Miły-ATZ-Czarny-Swing-okładka

Miły ATZ – Czarny Swing

1. Balans feat. DJ Lem prod. @atutowy
2. Chaos prod. Deemz / @atutowy
3. Rytm prod. NOCNY
4. Czarny Swing feat. Falcon1 prod. @atutowy
5. Strach prod. @atutowy
6. Kosmiczne Sny feat. ??? prod. Pers
7. 777 prod. @atutowy
8. Blabla feat. ??? prod. @atutowy
9. Milenialsi prod. NOCNY
10. Szlugi prod. @atutowy
11. Respekt prod. Sokos
12. Ruski rok feat. ??? prod. Kuba Knap / Kieras
13. Copy paste @atutowy
14. Brud prod. @atutowy
15. Wierz mi prod. @atutowy

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: